Getting Better School

                                         

   Pulroční studium Soul Regression (Regrese Duše)

   Dvouleté studium GB Studium Holistické regresní terapie minulych životu 


REIKI KURZY

Kurzy probihaji po cely rok.

Reiki – 1. stupeň:

Kurz trvá dva po sobě následující dny pro skupinu. Individuálně a po předchozím léčícím sezení se můžeme dohodnout na jiném způsobu.

Dozvíte se příběh o Reiki, základní důležitá fakta o energiích a jakým způsobem v nich fungujeme, lidském energetickém poli, síle myšlení, 5 zásadách zdravého a šťastného bytí, jak Reiki funguje a jak ho použít, abyste pomohli sobě a ostatním. Jsou zde 4 naladění, které vám umožní Reiki hned použít.

Reiki – 2. stupeň:

Naučíte se jak věnovat pozornost své intuici a jak rozpoznat narušení v energetickém poli. Dostanete 3 Reiki symboly a návod k jejich použití. Naučíte se, jak poslat léčení skrz čas a prostor, mentální léčení a jak zaměřit léčivou energii, jak vyčistit prostory, jak sebe ochraňovat a dávat se do rovnováhy. Projdete jedním naladěním.

Reiki -3. stupeň:

Naučíte se Mistrovský symbol a jak ho používat, jak vytvořit afirmace a jak je posílit, co je to JÁ JSEM a jak ho používat, meditace a práce se svým duchovním průvodcem/nebo vyšším já a nakonec se naučíte pracovat v duchovní oblasti. Projdete jedním naladěním.

Reiki – 4. stupeň:

Pro ty, jež se rozhodli vyučovat Reiki systém.

Naučíte se techniky naladění a předám vám vše, co vím o Reiki léčení.

Protože při Reiki procházíte procesem postupného učení, ne vše může být vysvětleno a pochopeno během seminářů. Jednou týdně mám otevřený ateliér pro každého praktikujícího, pro praktikování, sdílení a pomoc, pokud je potřeba. Pro zahranicni studenty konzultace a pomoc po skype, telefonem a emailem a samozrejme leceni na dalku.


Comments