TERAPEUTI Getting Better School


PRAKTIKANTI GB Spiritualni regrese

Praktikanti a terapeuti Spirituální Regrese z Čech a Slovenska, kteri nejsou jmenovite uvedeni na teto strance nejsou diplomovani v Getting Better School Spiritual Regression Therapy Association či  The Newton Institute For Life Between Lives Hypnotherapy (seznamy absolventu na jejich strankach) Kurzy na toto tema uvedene jinde na webu nemaji s vyše uvedenymi školami nic společneho.


EARTh logo u terapeutu znamená, že jsou akreditováni EARTh Association for Regression Therapy. 

Anna Šteffeková (Hviezdoslavov, Bratislava) 
Som bytosťou, ktorá miluje ľudí, chápe ich a vníma ďaleko viac ako je bežné. V každom vidím jedinečnú bytosť, originálnu a neopakovateľnú. To, čo ľudia o sebe dajú bežne znať, je len špička ľadovca. Vnímam ten úžasný potenciál, ktorý človek v sebe má, o ktorom niekedy však ani netuší. A vidím aj to, ako tento potenciál vyzdvihnúť na povrch, ako a čím ho rozvinúť. Niekedy stačí prestať sa porovnávať. Zabudnúť na súťaženie a vynechať posudzovanie. Radšej sa zastaviť, skľudniť a nájsť si čas na seba a na podstatné otázky: „kto som, kam kráčam, aké je moje poslanie“. Všetky dôležité odpovede na Vaše otázky a zažívané situácie sa nachádzajú vo Vašom podvedomí a vnútornej múdrosti.
Nedám Vám hneď návody, ale spolu s Vami ich nájdeme a budeme s nimi pracovať spôsobom a tempom, ktoré je Vám blízke. 
Som vďačná, že môžem byť podporujúcou bytosťou, terapeutkou,  sprievodkyňou spirituálnej regresie LBL, poradkyňou, koučom na životných križovatkách. Vždy mi urobí radosť, keď následne vidím osobný rozvoj a posuny v živote mojich klientov.

Michaela Benešová  (Praha)
Vždy jsem měla v sobě silnou touhu přijít na to, o čem je život a proč tu jsem. Až později v dospělosti, když do mého života přišla hluboká krize a já  spadla až na dno 
i se všemi svými  dosavadními přesvědčeními, začali přicházet skutečné odpovědi. Z místa, kde člověk cítí to největší prázdno a beznaděj, jsem byla konečně schopna se otevřít . ..a začalo svítat. Ihned, jak jsem uvolnila energeticky místo pro nové věci 
a poznání, přicházeli mi postupně do života různými způsoby. Opravdové odpovědi, které harmonicky souzněly a rezonovaly hluboko uvnitř mne, v mé duši. Na této dlouhé a nádherné cestě, která stále pokračuje, jsem začala nejdříve pro sebe
a potom své blízké pracovat s léčivou energií a později s regresemi.  Spirituální regrese je pro mne stále zázrak, je to jako cítit a slyšet šum andělských křídel kolem sebe a jistota, že vše je jak má být a stále je nám k dispozici pomoc a opora z nejvyšších míst …
www.navlnachsvetla.cz   tel. 00420 737 775 559 

YouTube Video

YouTube VideoLibor Hajda  (Olomouc)  www.branakuzdraveni.cz  

Našel jsem, co jsem hledal a jsem v životě šťastný. Mohu dělat terapeuta, léčitele a průvodce našim bytím nejen sobě, ale i druhým. Mým úkolem a posláním je předat Vám informace a nalézt cestu vedoucí k Vašemu uzdravení, ať už přímo během sezení se mnou nebo nalezení vhodného léčení u mých kolegů. Pojďme spolu otevřít bránu vedoucí k Vašemu uzdravení a štěstí. 
Jsem bývalý podnikatel, aktivní sportovec a otec dvou dětí. Má vlastní traumata a bolestivé ztráty otevřely moji vlastní cestu opředenou mnoha zkušenostmi a pochopením. Jako praktický člověk, jsem nejdříve sám prošel touto cestou, vlastními zážitky a léčením a teď se je snažím předat dál s veškerou láskou a pokorou, která byla dána i mě.

tel.    (+420) 778727499   email: libor.hajda@seznam.cz

YouTube Video

Jana Halbhuberová (Kašperské Hory) http://www.svetyvnas.cz/  

https://sites.google.com/a/getting-better-cz.org/www/home/seznam-praktikantu-gb-holisticke-regresni-terapie/WP_20150527_11_05_12_Pro.jpg
Žiji a pracuji nedaleko městečka Kašperské Hory, v krásném prostředí šumavské přírody. Vyrůstala jsem v ateistickém prostředí, už od dětství jsem měla pocit, že tam někde „nad námi něco“ je, a že tam někde můžu najít odpovědi na svoje otázky. Jak šel čas, a prošla jsem mnoha životními zkouškami, pochopila jsem že všechny odpovědi najdu sama u sebe, tam, kde se já sama prolínám a stávám součástí toho „něčeho nad námi“. I když tohle hledání často bolelo, jsem vděčná a děkuji za všechna poznání a pochopení. Na základě toho čím jsem prošla, a co jsem se na své cestě naučila, mohu dnes pomoci i ostatním vidět cestu dál, pomoci jim uvidět vlastní jedinečnost, výjimečnost, a krásu.V současné době se zabývám nejen GB Spiritualni Regresi, GB Holistickou Regresni Terapii, praktikuji a vyučuji Reiki, pracovala jsem i s hlubinnou regresní terapií, jsem terapeutem EFT a Cesty (dle Brandon Bays), zabývám se energetickým léčením (léčení světlem a andělskými energiemi) a léčením Magic Nature. Kreslím energetické a léčivé obrázky a dělám kurzy intuitivní kresby.

tel. (+420) 602183283  email: icarodejka@seznam.czKatka Šimčiskova Anna Purná (Bratislava) 
kontakt  web 

YouTube Video
Dana Peková (Tynec u Breclavi) 
https://sites.google.com/a/getting-better-cz.org/www/home/seznam-praktikantu-spiritualni-regrese/Dana%20Pekova%CC%81.jpg

      Týnec u Břeclavi, nádherná malebná vesnička na Podluží, tam žiji a pracuji jako terapeut spirituální regrese života mezi životy,  hypnoterapie, hlubinné abreaktivní psychoterapie-regrese, kraniosakrální terapie, čakrové terapie, terapie s léčebnou energií Shamballa 1024, léčebné terapie s pomocí svící Tádé.

       Každý máme to nejdůležitější z prapůvodní podstaty v sobě a já jsem velmi vděčná, že jako terapeut můžu být Vám,  svým klientům, "berličkou", prospěšná pro Váš duchovní i osobní vývoj, kdy zjistíte smysl svého života a vnesete prožitky zpět do každého dne, což Vám přinese pochopení, motivaci, klid, radost, lásku a pokoru.


Email: d.pekova@seznam.cz        Telefon: (+420) 737 402218
Dana Fialová (Praha) 
Kristyna Sovinská (Vestec, Praha) 
https://sites.google.com/a/getting-better-cz.org/www/home/seznam-praktikantu-spiritualni-regrese/Screen%20Shot%202014-08-29%20at%2013.47.25.png?attredirects=0Email: kristynakuklikova@seznam.cz    Mobil: 737 980 058Ivana Kailová   (Praha) 
O spirituálních regresích jsem si četla v knihách Michaela Newtona a nejdřív mě ani nenapadlo, že by se něco takového dalo prožít. Pak se mi tato možnost otevřela v říjnu 2013 skrze seminář Bernadety Hodkové. Beru jako malý zázrak, že je mohu dělat pro druhé. Každá regrese je pro mě jedinečná a moc mě to baví. Mám terapeutickou místnost v Praze v Dejvicích a dělám je i v angličtině.

Letos na podzim jsem se rozhodla i pro studium holistické regresní terapie, kde se odstraňují bloky a problémy skrze prožití jejich příčin v minulých životech. I touto regresí u mě můžete projít. Pokud klient nepotřebuje projít minulým životem přímo, dokážu jej i načíst. Věnuji se také čtení z Akášické kroniky. 
Moje duchovní hledání začalo ve 33 letech, dnes je mi 44. Vystudovala jsem anglistiku a bohemistiku a  učila angličtinu a češtinu pro cizince. S bývalým mužem máme 4 děti a velkého psa. 


Svetlana Vybíralová 
Email: svetlana.vybiralova@seznam.cz
  MGR. Božena KOPŘIVOVÁ (Žilina) www.hypnocentrum.sk
 


– profesionálny certifikovaný hypnoterapeut a lektor akreditovaného programu "Celostná hypnoterapia",  klinickej liečebnej hypnózy a spirituálneho regresu, člen Medicina Alternativa Slovakia, o.z združujúceho profesionálnych terapeutov a lektorov holistickej medicíny.

Klinická liečebná hypnóza, Celostná hypnoterapia, Cesta (B. Bays), Cesta pre deti (B.Bays), Regresná (reinkarnačná) terapia, Spirituálny regres, Hlbinná abreaktívna terapia (A. Dragomirecký), Relaxácie, autogénny tréning, Vizualizačné techniky, Výchovné poradenstvo a poradenstvo zamerané na osobnostný rozvoj

Telefon: 0917200476TERAPEUTI GB Holisticke Regresni Terapie

Terapeuti diplomovani Getting Better School s mezinarodni akreditaci
Clenove s akreditaci EARTh dodrzuji mezinarodni eticky kod pro regresni terapeuty a vysoky standart svych sluzeb.

Libor Hajda  (Olomouc)  www.branakuzdraveni.cz

Našel jsem, co jsem hledal a jsem v životě šťastný. Mohu dělat terapeuta, léčitele a průvodce našim bytím nejen sobě, ale i druhým. Mým úkolem a posláním je předat Vám informace a nalézt cestu vedoucí k Vašemu uzdravení, ať už přímo během sezení se mnou nebo nalezení vhodného léčení u mých kolegů. Pojďme spolu otevřít bránu vedoucí k Vašemu uzdravení a štěstí. 
Jsem bývalý podnikatel, aktivní sportovec a otec dvou dětí. Má vlastní traumata a bolestivé ztráty otevřely moji vlastní cestu opředenou mnoha zkušenostmi a pochopením. Jako praktický člověk, jsem nejdříve sám prošel touto cestou, vlastními zážitky a léčením a teď se je snažím předat dál s veškerou láskou a pokorou, která byla dána i mě.

Rozhovor You Tube Cesty k sobe

tel.    +420 778727499   email: libor.hajda@seznam.cz


Irena Rashi Príhodová (Choceñ) www.regrese.net

Už jako malá jsem cítila, že tady na zemi mám nějaké poslání. Stále mě to někam táhlo, ale nevěděla jsem kam. Věděla jsem jen, že ten úkol je, že existuje. Často se mi stávalo, že mi úplně neznámí lidé svěřovali své nejtajnější smutky, zklamání a bolesti. V průběhu svého života jsem prošla řadou těžkých zkoušek, za které jsem teď vděčná. Díky tomu teď dokážu porozumět trápení druhých jako terapeut i jako člověk. Neváhám se pustit úplně do čehokoliv, s čím člověk může potřebovat pomoct. Chodí za mnou nejen lidé, kteří mají nějaké trápení, ale i lidé, které potřebují zlepšit ve svém podnikání nebo touží po osobním růstu.

Rozhovor You Tube Cesty k sobe

tel. (+420) 777 623 609  email: regrese.rashi@seznam.cz 


Anna Šteffeková (Šamorín, Bratislava, SR)   www.radostzozivota.sk

 Žijem a pracujem v Hviezdoslavove, malebnej obci v blízkosti  Šamorína a Bratislavy na Slovensku. Prešla som cestou od formálneho vzdelávania sa  na všetkých stupňoch, cez kurzy osobného rozvoja, reiki, NLP, hypnoterapiu, thetahealing, metamorfnú techniku, spirituálnu regresiu do života medzi životmi – soul regression, svetelné a energetické liečenia až po holistickú regresnú terapiu Getting Better School. Cez vlastné  otázky vzťahov a zdravia, životné skúsenosti a prax  som postupne objavovala a spoznávala hlbšie súvislosti medzi fungovaním tela, mysle  a duše, vesmírne a božské zákonitosti a princípy. Som vďačná za každú jednu skúsenosť a mám radosť z toho, že pochopenie a prijatie, ako aj  vedomé zmeny ma priviedli na cestu sprevádzania druhých pri otváraní ich sŕdc. Je to pomoc, ktorá človeku umožní nájsť si vlastnú cestu v súlade so svojou jedinečnosťou a výnimočnosťou. Pracujem intuitívne s použitím všetkých nadobudnutých skúseností a vedomostí  a moju prácu nazývam koučovaním duše. Pri holistickej regresnej terapii Getting Better a ďalších spôsoboch terapií je mojim zámerom to, aby sa klient naučil orientovať sám  v sebe, dokázal odhaliť a uvoľniť hlboké bloky, zbaviť sa nefunkčných, zastaralých presvedčení, precítil odpustenie a naučil sa novým pocitom radosti, ľahkosti, spontánnosti a lásky k sebe aj k druhým. Tým dostane telo, myseľ a dušu do rovnováhy a posilnia sa  procesy samoliečenia.

Tel: +421  905 593 031     e-mail:  anna@radostzozivota.sk

Jana Halbhuberová (Kašperské Hory) http://www.svetyvnas.cz/

https://sites.google.com/a/getting-better-cz.org/www/home/seznam-praktikantu-gb-holisticke-regresni-terapie/WP_20150527_11_05_12_Pro.jpg
Žiji a pracuji nedaleko městečka Kašperské Hory, v krásném prostředí šumavské přírody. Vyrůstala jsem v ateistickém prostředí, už od dětství jsem měla pocit, že tam někde „nad námi něco“ je, a že tam někde můžu najít odpovědi na svoje otázky. Jak šel čas, a prošla jsem mnoha životními zkouškami, pochopila jsem že všechny odpovědi najdu sama u sebe, tam, kde se já sama prolínám a stávám součástí toho „něčeho nad námi“. I když tohle hledání často bolelo, jsem vděčná a děkuji za všechna poznání a pochopení. Na základě toho čím jsem prošla, a co jsem se na své cestě naučila, mohu dnes pomoci i ostatním vidět cestu dál, pomoci jim uvidět vlastní jedinečnost, výjimečnost, a krásu.V současné době se zabývám nejen GB Holistickou Regresni Terapii, praktikuji a vyučuji Reiki, pracovala jsem i s hlubinnou regresní terapií, jsem terapeutem EFT a Cesty (dle Brandon Bays), zabývám se energetickým léčením (léčení světlem a andělskými energiemi) a léčením Magic Nature. Kreslím energetické a léčivé obrázky a dělám kurzy intuitivní kresby.

tel. (+420) 602183283  email: icarodejka@seznam.czStudenti Getting Better School s akreditaci EARTh: 
Michaela Benešová (
Průhonice)
www.navlnachsvetla.cz   tel. +420 737 775 559 

Eva Svobodová 
http://www.jogasevou.cz/ tel. +420 606 742 174; email: eva1svobodova@gmail.com 

Alena Kubánova (Moravsky Písek)
 tel. +420 724 800 096     
__________________________________________________________________________________________

Terapeuti s diplomem Getting Better School bez EARTh akreditace: 
 

Lenka Soukupová (Rumburk) www.vedomeziti.eu

Průvodkyně vědomým žitím.


S láskou vás povedu k pochopení souvislostí, vazeb, vesmírných zákonů, uvědomění si vlastní zodpovědnosti za svůj život a vše co v něm prožíváte. Za nikoho nerozhoduji, jen doprovázím na cestě k sobě samému, na cestě k vědomému žití! 
tel. (+420) 604 380 555  email: hvezdnaobloha@gmail.com


Comments