TERAPEUTI Getting Better School


PRAKTIKANTI a TERAPEUTI GETTING BETTER SCHOOL 

Upozorneni: 
Praktikanti, terapeuti a kurzy Spirituální Regrese a Regresni Terapie z Čech a Slovenska, kteri nejsou jmenovite uvedeni na teto strance nejsou diplomovani  v Getting Better School Spiritual Regression Therapy Association či  The Newton Institute For Life Between Lives Hypnotherapy (seznamy absolventu na jejich strankach). Zadny ze zde uvedenych terapeutu v soucasne dobe nema Getting Better souhlas k vyucovani technik a pristupu z Getting Better School.  
Znacka EARTh znamena ze terapeut je akreditovan Earth Regression Therapy Association a pracuje podle etickeho koduJana Halbhuberová (Kašperské Hory)
 - assistentka Holistická R.T. Spirituální Regrese Mezi Životy EARTh

Žiji a pracuji nedaleko městečka Kašperské Hory, v krásném prostředí šumavské přírody. V
yrůstala jsem v 
ateistickém prostředí, už od dětství jsem měla pocit, že tam někde „nad námi něco“ je, a že tam někde můžu najít odpovědi na svoje otázky. Jak šel čas, a prošla jsem mnoha životními zkouškami, pochopila jsem že všechny 
odpovědi najdu sama u sebe, tam, kde se já sama prolínám a stávám součástí toho „něčeho nad námi“. I když tohle hledání často bolelo, jsem vděčná a děkuji za všechna poznání a pochopení. Na základě toho čím jsem prošla, a co 
jsem se na své cestě naučila, mohu dnes pomoci i ostatním vidět cestu dál, pomoci jim uvidět vlastní jedinečnost, výjimečnost, a krásu.V současné době se zabývám nejen GB Spiritualni Regresi, GB Holistickou Regresni Terapii, praktikuji a vyučuji Reiki, pracovala jsem i s hlubinnou regresní terapií, jsem terapeutem EFT a Cesty 
(dle Brandon Bays), zabývám se energetickým léčením (léčení světlem a andělskými energiemi) a léčením Magic Nature. Kreslím energetické a léčivé obrázky a dělám kurzy intuitivní kresby.
http://www.svetyvnas.cz/ tel. (+420) 602 183 283   email: icarodejka@seznam.czMichaela Benešová  (Praha) - asistentka Holistická R.T. Spirituální Regrese Mezi Životy 
Vždy jsem měla v sobě silnou touhu přijít na to, o čem je život a proč tu jsem. Až později v dospělosti, 
když do mého života přišla hluboká krize a já  spadla až na dno i se všemi svými  dosavadními 
přesvědčeními, začali přicházet skutečné odpovědi. Z místa, kde člověk cítí to největší prázdno a beznaděj, jsem byla konečně schopna se otevřít . ..a začalo svítat. Ihned, jak jsem uvolnila energeticky místo pro 
nové věci a poznání, přicházeli mi postupně do života různými způsoby. Opravdové odpovědi, které harmonicky souzněly a rezonovaly hluboko uvnitř mne, v mé duši. Na této dlouhé a nádherné cestě, která stále pokračuje, jsem začala nejdříve pro sebe a potom své blízké pracovat s léčivou energií a později s regresemi.  Spirituální regrese je pro mne stále zázrak, je to jako cítit a slyšet šum andělských křídel 
kolem sebe a jistota, že vše je jak má být a stále je nám k dispozici pomoc a opora z nejvyšších míst …
www.navlnachsvetla.cz   tel. (+420) 737 775 559


Marika Petranova (Praha) - asistentka 
Holistická R.T. Spirituální Regrese Mezi Životy
Jednota, harmonie, spojeni. Propojeni mysli, tela a duse - to je oc tu bezi. Prace s telem a Holisticka Regresni Terapie a Siritualni Regrese jsou k tomuto procesu uzasne nastroje. Jsem tez kvalifikovana maserka se specializaci na lymfaticke masaze.  Na me praci, ktera je tez mym konickem, me nejvic bavi pozorovat na mych klientech temer okamzitou premenu fyzickou i emocionalni uvolneni a  zpusob, jakym se priblizuji ke sve duchovni podstate.
Tel:  (+420) 739 879 245   
Irena Rashi Príhodová (Choceñ)

Holistická R.T. Spirituální Regrese Mezi Životy 
EARTh
Už jako malá jsem cítila, že tady na zemi mám nějaké poslání. 
Stále mě to někam 
táhlo, ale nevěděla jsem kam. 
Věděla jsem jen, že ten úkol je, že existuje. Často se mi stávalo, že mi úplně neznámí lidé svěřovali své nejtajnější 
smutky, zklamání a bolesti. V průběhu svého života jsem prošla řadou těžkých zkoušek, za které jsem teď vděčná. 
Díky tomu teď dokážu porozumět trápení druhých jako terapeut i jako člověk. Neváhám se pustit úplně do čehokoliv, s čím člověk může potřebovat pomoct. Chodí za mnou nejen lidé, kteří mají nějaké trápení, ale i lidé, které potřebují zlepšit ve svém podnikání nebo touží po osobním růstu.

el. (+420) 777 623 609  email: regrese.rashi@seznam.cz 
   
Libor Hajda  (Olomouc)  Holistická R.T. Spirituální Regrese Mezi Životy 

Našel jsem, co jsem hledal a jsem v životě šťastný. Mohu dělat terapeuta, léčitele a průvodce našim bytím nejen sobě, ale i druhým. Mým úkolem a posláním je předat Vám informace a nalézt cestu vedoucí k Vašemu uzdravení, ať už přímo během sezení se mnou nebo nalezení vhodného léčení u mých kolegů. Pojďme spolu otevřít bránu vedoucí k Vašemu uzdravení a štěstí. 

Jsem bývalý podnikatel, aktivní sportovec a otec dvou dětí. Má vlastní traumata a bolestivé ztráty otevřely moji vlastní cestu opředenou mnoha zkušenostmi a pochopením. Jako praktický člověk, jsem nejdříve sám prošel touto cestou, vlastními zážitky a léčením a teď se je snažím předat dál s veškerou láskou a pokorou, která byla dána i mě.

www.branakuzdraveni.cz 

tel.    (+420) 778 727 499   email: libor.hajda@seznam.cz
Mgr. Jitka Badoučková (Přeštice (Plzeň-jih) Holistická R.T.

 Od dětství mě zajímaly věci mezi nebem a zemí, a tím směrem se proto ubírala i má profesionální dráha. Kromě povolání tlumočnice a překladatelky italštiny a angličtiny jsem se stala instruktorkou holotropního dýchání pokročilého stupně a překladatelkou duchovní literatury (Stanislav Grof, Lobsang Rampa atp.). Vystudovala jsem i další psychoterapeutické techniky, ale pořád jsem cítila, že se chci zabývat rovněž hypnózou, především regresní. To se mi nakonec splnilo a jsem za to hluboce vděčná. Když vidím, kolik lidí regrese dokáže nasměrovat k novému poznání a smysluplnějšímu životu, baví mě čím dál tím víc!Jsem i básnířka a následující verše jsou z mojí sbírky Andělská lékárna. I regresní hypnóza má potenciál andělské lékárny a mým předsevzetím je zpřístupnit tento léčebný zdroj co největšímu počtu lidí, kteří se na mě obrátí.


         „Pro spočinutí v moudrosti ať čas nám ustele
         a dá nám pojíst mandlového těsta.
                                                               Ať vkročíme do sloupu světla, který v kostele
                                                               zůstává zářit po nevěstách.
                                                              Za všechny útrapy a zrady, jež jsme přestáli,
                                                              ať anděl náš nás drží kolem ramen
                                                              a vůní skořice a chvojí ať nás pochválí a tasí za nás svůj špičatý plamen."

                 www.holotropko.cz        tel.: 603-785795        email: mango3@seznam.cz          

         

                 

            Dáša Stündlová (Uherský Ostroh) Holistická R.T. Spirituální Regrese Mezi Životy

Celý svůj život mám potřebu hledat a dozvědět se o lidské existenci něco víc. Tak jsem se na své cestě dostala ke knihám Michaela Newtona a začala se zabývat regresní terapií víc do hloubky.

Tel: (+420) 776 662 296   Hana Hoštálková (Havířov) 
Holistická R.T.

Bydlím na ostravsku, v nejmladším městě republiky, v Havířově.

Tak jako v mnoha předešlých životech jsem se zabývala léčením těl na fyzické úrovni, tak i v tomto životě jsem civilním povoláním  zdravotník, který se v první části  života zabýval nemocemi těla.  Po mateřské dovolené se dvěma dětmi, nyní již dospělými, mne vítr zavál k lidem psychicky nemocným. Zde jsem tenkrát s úžasem zjistila, že psychické zdraví je naprosto stejně důležité, jako to fyzické, že tyto oblasti  jsou spojené nádoby, jenž neodmyslitelně jedna  patří k té druhé. Jsou li v harmonii, pak tvoří zdravý celek.  

Byla jsem svědkem nejrůznějších osudů a  začala hledat.

Nejprve v astrologii, kterou se zabývám od r. 2008, jenž pomáhá  naše nastavení pochopit, pojmenovat a přijmout, což není vždy zcela jednoduché.

A v r.2016 mi byl poskytnut nástroj, kterým můžeme, aktivně, za účasti svého vědomí, některé z  našich fyzických či psychických problémů rozpustit  a zajistit tak snadnější běh života. Tímto úžasným nástrojem je pro mne Holisticka Regresní Terapie. S  láskou a úctou k životu

Tel: (+420) 728 207 873                                


Mgr. Jana Matasová (Český Brod Holistická R.T., Spiritualni Regrese Mezi Zivoty  EARTh

 Na cestě za vlastním sebeuzdravením a sebepoznáním jsem vystudovala obor psychologie - výtvarná výchova pro střední školy na Pedagogické fakultě. Od dob studia mi je blízký laskavý terapeutický přístup C. R. Rogerse, práce E. Fromma, V. Frankla, S. Grofa a analytická psychologie C.G. Junga. V dospívání jsem se rozhodla uzdravit si své četné slabosti těla a bolesti duše, což mě přimělo zabývat se psychosomatikou (K. Tepperwein, R. Dahlke). V pozdějším věku, kdy jsem vyšla z bludného kruhu několika samovolných potratů, jsem přímo na sobě poznala, jak bláhové je snažit se zbavit strachu pouze pozitivním myšlením, které ho pouze zakrývalo. 
Všechno léčení, které jsem se prakticky naučila na sobě, rozvíjím s druhými při Holistické regresní terapii zahrnující i práci s tělem a techniky, jež odpovídají nejnovějším psychologickým poznatkům o léčbě traumatu. 
Jsem vděčná za to, že mohu být při tom, když druzí probudí svůj potenciál pro uzdravení, přijímají se celistvěji a poznávají, že vše tady na Zemi se děje smysluplně, a když navíc při Spirituální regresi mezi životy naciťují v sobě láskyplnou náruč, která je nese vždy a všude. 
 www.janamatasova.cz  Tel:  (+420) 774 900 991Iveta Pravdovà (Plzeñ) Holistická R.T. (420) 728 454 111

Od dětství vnímám, že existuje svět ,,za oponou" a jako správná štírka celoživotně zkoumám hlubiny a zákoutí lidské duše. V prvé řadě sama u sebe, kam dojdu já sama, mohu doprovázet i své klienty. Prošla jsem v životě mnohé vzlety i pády, abych se učila a rostla, ve vztazích, k sobě samé, lidem, světu. Na mé práci miluji kombinaci uvolnění a uzemnění.
Aby nám duše mohla začít vyprávět, musíme být pevně na zemi a přesto v odevzdání se vyššímu řádu. Příběhy klientů, se kterými se potkávám byli mnohdy i má vlastní témata, baví mi ta široká paleta, pestrost situací, emocí a přesto vše vede k jednomu cíli...žít tady na Zemi spokojený každodenní život, s vědomím, že vím kdo jsem a co tady dělám. 
KatkaŠimčiskova AnnaPurná (Bratislava) 
Spirituální Regrese Mezi Životy

Dana Peková (Tynec u Breclavi) 
Spirituální Regrese Mezi Životy

      Týnec u Břeclavi, nádherná malebná vesnička na Podluží, tam žiji a pracuji jako terapeut spirituální regrese života mezi životy,  hypnoterapie, hlubinné abreaktivní psychoterapie-regrese, kraniosakrální terapie, čakrové terapie, terapie s léčebnou energií Shamballa 1024, léčebné terapie s pomocí svící Tádé.

       Každý máme to nejdůležitější z prapůvodní podstaty v sobě a já jsem velmi vděčná, že jako terapeut můžu být Vám,  svým klientům, "berličkou", prospěšná pro Váš duchovní i osobní vývoj, kdy zjistíte smysl svého života a vnesete prožitky zpět do každého dne, což Vám přinese pochopení, motivaci, klid, radost, lásku a pokoru.


Email: d.pekova@seznam.cz        Tel: (+420) 737 402218
Dana Fialová (Praha) 
Spirituální Regrese Mezi Životy
Ivana Kailová   (Praha) 
Spirituální Regrese Mezi Životy
O spirituálních regresích jsem si četla v knihách Michaela Newtona a nejdřív mě ani nenapadlo, že by se něco takového dalo prožít. Pak se mi tato možnost otevřela v říjnu 2013 skrze seminář Bernadety Hodkové. Beru jako malý zázrak, že je mohu dělat pro druhé. Každá regrese je pro mě jedinečná a moc mě to baví. Mám terapeutickou místnost v Praze v Dejvicích a dělám je i v angličtině.

Letos na podzim jsem se rozhodla i pro studium holistické regresní terapie, kde se odstraňují bloky a problémy skrze prožití jejich příčin v minulých životech. I touto regresí u mě můžete projít. Pokud klient nepotřebuje projít minulým životem přímo, dokážu jej i načíst. Věnuji se také čtení z Akášické kroniky. 
Moje duchovní hledání začalo ve 33 letech, dnes je mi 44. Vystudovala jsem anglistiku a bohemistiku a  učila angličtinu a češtinu pro cizince. S bývalým mužem máme 4 děti a velkého psa. 


Svetlana Vybíralová 
Spirituální Regrese Mezi Životy
Email: svetlana.vybiralova@seznam.cz
  MGR. Božena KOPŘIVOVÁ (Žilina)  
Spirituální Regrese Mezi Životy
 

– profesionálny certifikovaný hypnoterapeut a lektor akreditovaného programu "Celostná hypnoterapia",  klinickej liečebnej hypnózy a spirituálneho regresu, člen Medicina Alternativa Slovakia, o.z združujúceho profesionálnych terapeutov a lektorov holistickej medicíny.

Klinická liečebná hypnóza, Celostná hypnoterapia, Cesta (B. Bays), Cesta pre deti (B.Bays), Regresná (reinkarnačná) terapia, Spirituálny regres, Hlbinná abreaktívna terapia (A. Dragomirecký), Relaxácie, autogénny tréning, Vizualizačné techniky, Výchovné poradenstvo a poradenstvo zamerané na osobnostný rozvoj

www.hypnocentrum.sk Tel: (+421)0917200476


Eva Svobodová 
 Holistická R.T. 

http://www.jogasevou.cz/ Tel. (+420) 606 742 174 email: eva1svobodova@gmail.com 
 

Lenka Soukupová (Rumburk) Holistická R.T.
S láskou vás povedu k pochopení souvislostí, vazeb, vesmírných zákonů, uvědomění si vlastní zodpovědnosti za svůj život a vše co v něm prožíváte. Za nikoho nerozhoduji, jen doprovázím na cestě k sobě samému, na cestě k vědomému žití! 


www.vedomeziti.eu Tel. (+420) 604 380 555  email: hvezdnaobloha@gmail.com


______________________________________________________________________________________

Kontakt na dalsi praktikujici studenty a absolventy Getting Better School, kteri tu nejsou momentalne uvedeni, je mozno obdrzet na osobni vyzadani.


Comments