TERAPEUTI Getting Better School


PRAKTIKANTI a TERAPEUTI GETTING BETTER SCHOOL 

Praktikanti, terapeuti a kurzy Spirituální Regrese z Čech a Slovenska, kteri nejsou jmenovite uvedeni na teto strance nejsou diplomovani  
(seznamy absolventu na jejich strankach) nemaji s vyše uvedenymi školami nic společneho.
znacka EARTh znamena ze terapeut je akreditovan Earth Regression Therapy Association 

Anna Šteffeková (Hviezdoslavov, Bratislava) Holistická R.T. Spirituální Regrese Mezi Životy EARTh
Som bytosťou, ktorá miluje ľudí, chápe ich a vníma ďaleko viac ako je bežné. V každom vidím jedinečnú bytosť, originálnu a neopakovateľnú. To, čo ľudia o sebe dajú bežne znať, je len špička ľadovca. Vnímam ten úžasný potenciál, ktorý človek v sebe má, o ktorom niekedy však ani netuší. 
A vidím aj to, ako tento potenciál vyzdvihnúť na povrch, ako a čím ho rozvinúť. Niekedy stačí 
prestať sa porovnávať. Zabudnúť na súťaženie a vynechať posudzovanie. Radšej sa zastaviť, 
skľudniť a nájsť si čas na seba a na podstatné otázky: „kto som, kam kráčam, aké je moje poslanie“. Všetky dôležité odpovede na Vaše otázky a zažívané situácie sa nachádzajú vo Vašom podvedomí a vnútornej múdrosti.
Nedám Vám hneď návody, ale spolu s Vami ich nájdeme a budeme s nimi pracovať spôsobom a tempom, ktoré je Vám blízke. 
Som vďačná, že môžem byť podporujúcou bytosťou, terapeutkou,  sprievodkyňou holistickej a spirituálnej regresie LBL, poradkyňou, koučom na životných križovatkách. Vždy mi urobí radosť, 
keď následne vidím osobný rozvoj a posuny v živote mojich klientov.
Michaela Benešová  (Praha) Holistická R.T. Spirituální Regrese Mezi Životy EARTh
Vždy jsem měla v sobě silnou touhu přijít na to, o čem je život a proč tu jsem. Až později v dospělosti, 
když do mého života přišla hluboká krize a já  spadla až na dno i se všemi svými  dosavadními 
přesvědčeními, začali přicházet skutečné odpovědi. Z místa, kde člověk cítí to největší prázdno a beznaděj, jsem byla konečně schopna se otevřít . ..a začalo svítat. Ihned, jak jsem uvolnila energeticky místo pro 
nové věci a poznání, přicházeli mi postupně do života různými způsoby. Opravdové odpovědi, které harmonicky souzněly a rezonovaly hluboko uvnitř mne, v mé duši. Na této dlouhé a nádherné cestě, která stále pokračuje, jsem začala nejdříve pro sebe a potom své blízké pracovat s léčivou energií a později s regresemi.  Spirituální regrese je pro mne stále zázrak, je to jako cítit a slyšet šum andělských křídel 
kolem sebe a jistota, že vše je jak má být a stále je nám k dispozici pomoc a opora z nejvyšších míst …
www.navlnachsvetla.cz   tel. (+420) 737 775 559


Libor Hajda  (Olomouc)  Holistická R.T. Spirituální Regrese Mezi Životy EARTh

Našel jsem, co jsem hledal a jsem v životě šťastný. Mohu dělat terapeuta, léčitele a průvodce našim bytím nejen sobě, ale i druhým. Mým úkolem a posláním je předat Vám informace a nalézt cestu vedoucí k Vašemu uzdravení, ať už přímo během sezení se mnou nebo nalezení vhodného léčení u mých kolegů. Pojďme spolu otevřít bránu vedoucí k Vašemu uzdravení a štěstí. 

Jsem bývalý podnikatel, aktivní sportovec a otec dvou dětí. Má vlastní traumata a bolestivé ztráty otevřely moji vlastní cestu opředenou mnoha zkušenostmi a pochopením. Jako praktický člověk, jsem nejdříve sám prošel touto cestou, vlastními zážitky a léčením a teď se je snažím předat dál s veškerou láskou a pokorou, která byla dána i mě.

www.branakuzdraveni.cz 

tel.    (+420) 778 727 499   email: libor.hajda@seznam.czJana Halbhuberová (Kašperské Hory) Holistická R.T. Spirituální Regrese Mezi Životy EARTh

Žiji a pracuji nedaleko městečka Kašperské Hory, v krásném prostředí šumavské přírody. V
yrůstala jsem v 
ateistickém prostředí, už od dětství jsem měla pocit, že tam někde „nad námi něco“ je, a že tam někde můžu najít odpovědi na svoje otázky. Jak šel čas, a prošla jsem mnoha životními zkouškami, pochopila jsem že všechny 
odpovědi najdu sama u sebe, tam, kde se já sama prolínám a stávám součástí toho „něčeho nad námi“. I když tohle hledání často bolelo, jsem vděčná a děkuji za všechna poznání a pochopení. Na základě toho čím jsem prošla, a co 
jsem se na své cestě naučila, mohu dnes pomoci i ostatním vidět cestu dál, pomoci jim uvidět vlastní jedinečnost, výjimečnost, a krásu.V současné době se zabývám nejen GB Spiritualni Regresi, GB Holistickou Regresni Terapii, praktikuji a vyučuji Reiki, pracovala jsem i s hlubinnou regresní terapií, jsem terapeutem EFT a Cesty 
(dle Brandon Bays), zabývám se energetickým léčením (léčení světlem a andělskými energiemi) a léčením Magic Nature. Kreslím energetické a léčivé obrázky a dělám kurzy intuitivní kresby.
http://www.svetyvnas.cz/ tel. (+420) 602 183 283   email: icarodejka@seznam.cz


Dáša Stündlová (Uherský OstrohHolistická R.T. Spirituální Regrese Mezi Životy


Celý svůj život mám potřebu hledat a dozvědět se o lidské existenci něco víc. Tak jsem se na své cestě dostala ke knihám Michaela Newtona a začala se zabývat regresní terapií víc do hloubky.

Tel: (+420) 776 662 296   Hana Hoštálková (Havířov) 
Holistická R.T.

Bydlím na ostravsku, v nejmladším městě republiky, v Havířově.

Tak jako v mnoha předešlých životech jsem se zabývala léčením těl na fyzické úrovni, tak i v tomto životě jsem civilním povoláním  zdravotník, který se v první části  života zabýval nemocemi těla.  Po mateřské dovolené se dvěma dětmi, nyní již dospělými, mne vítr zavál k lidem psychicky nemocným. Zde jsem tenkrát s úžasem zjistila, že psychické zdraví je naprosto stejně důležité, jako to fyzické, že tyto oblasti  jsou spojené nádoby, jenž neodmyslitelně jedna  patří k té druhé. Jsou li v harmonii, pak tvoří zdravý celek.  

Byla jsem svědkem nejrůznějších osudů a  začala hledat.

Nejprve v astrologii, kterou se zabývám od r. 2008, jenž pomáhá  naše nastavení pochopit, pojmenovat a přijmout, což není vždy zcela jednoduché.

A v r.2016 mi byl poskytnut nástroj, kterým můžeme, aktivně, za účasti svého vědomí, některé z  našich fyzických či psychických problémů rozpustit  a zajistit tak snadnější běh života. Tímto úžasným nástrojem je pro mne Holisticka Regresní Terapie. S  láskou a úctou k životu

Tel: (+420) 728 207 873
Irena Rashi Príhodová (Choceñ)

Holistická R.T. Spirituální Regrese Mezi Životy 
EARTh
Už jako malá jsem cítila, že tady na zemi mám nějaké poslání. 
Stále mě to někam 
táhlo, ale nevěděla jsem kam. 
Věděla jsem jen, že ten úkol je, že existuje. Často se mi stávalo, že mi úplně neznámí lidé svěřovali své nejtajnější 
smutky, zklamání a bolesti. V průběhu svého života jsem prošla řadou těžkých zkoušek, za které jsem teď vděčná. 
Díky tomu teď dokážu porozumět trápení druhých jako terapeut i jako člověk. Neváhám se pustit úplně do čehokoliv, s čím člověk může potřebovat pomoct. Chodí za mnou nejen lidé, kteří mají nějaké trápení, ale i lidé, které potřebují zlepšit ve svém podnikání nebo touží po osobním růstu.

el. (+420) 777 623 609  email: regrese.rashi@seznam.cz 
   


Marika Petranova (Praha) 
Holistická R.T. Spirituální Regrese Mezi Životy
Jednota, harmonie, spojeni. Propojeni mysli, tela a duse - to je oc tu bezi. Prace s telem a Holisticka Regresni Terapie a Siritualni Regrese jsou k tomuto procesu uzasne nastroje. Jsem tez kvalifikovana maserka se specializaci na lymfaticke masaze.  Na me praci, ktera je tez mym konickem, me nejvic bavi pozorovat na mych klientech temer okamzitou premenu fyzickou i emocionalni uvolneni a  zpusob, jakym se priblizuji ke sve duchovni podstate.
Tel:  +420 739 879 245                                                     

KatkaŠimčiskova AnnaPurná (Bratislava) 
Spirituální Regrese Mezi Životy

Dana Peková (Tynec u Breclavi) 
Spirituální Regrese Mezi Životy

      Týnec u Břeclavi, nádherná malebná vesnička na Podluží, tam žiji a pracuji jako terapeut spirituální regrese života mezi životy,  hypnoterapie, hlubinné abreaktivní psychoterapie-regrese, kraniosakrální terapie, čakrové terapie, terapie s léčebnou energií Shamballa 1024, léčebné terapie s pomocí svící Tádé.

       Každý máme to nejdůležitější z prapůvodní podstaty v sobě a já jsem velmi vděčná, že jako terapeut můžu být Vám,  svým klientům, "berličkou", prospěšná pro Váš duchovní i osobní vývoj, kdy zjistíte smysl svého života a vnesete prožitky zpět do každého dne, což Vám přinese pochopení, motivaci, klid, radost, lásku a pokoru.


Email: d.pekova@seznam.cz        Tel: (+420) 737 402218
Dana Fialová (Praha) 
Spirituální Regrese Mezi Životy
Ivana Kailová   (Praha) 
Spirituální Regrese Mezi Životy
O spirituálních regresích jsem si četla v knihách Michaela Newtona a nejdřív mě ani nenapadlo, že by se něco takového dalo prožít. Pak se mi tato možnost otevřela v říjnu 2013 skrze seminář Bernadety Hodkové. Beru jako malý zázrak, že je mohu dělat pro druhé. Každá regrese je pro mě jedinečná a moc mě to baví. Mám terapeutickou místnost v Praze v Dejvicích a dělám je i v angličtině.

Letos na podzim jsem se rozhodla i pro studium holistické regresní terapie, kde se odstraňují bloky a problémy skrze prožití jejich příčin v minulých životech. I touto regresí u mě můžete projít. Pokud klient nepotřebuje projít minulým životem přímo, dokážu jej i načíst. Věnuji se také čtení z Akášické kroniky. 
Moje duchovní hledání začalo ve 33 letech, dnes je mi 44. Vystudovala jsem anglistiku a bohemistiku a  učila angličtinu a češtinu pro cizince. S bývalým mužem máme 4 děti a velkého psa. 


Svetlana Vybíralová 
Spirituální Regrese Mezi Životy
Email: svetlana.vybiralova@seznam.cz
  MGR. Božena KOPŘIVOVÁ (Žilina)  
Spirituální Regrese Mezi Životy
 

– profesionálny certifikovaný hypnoterapeut a lektor akreditovaného programu "Celostná hypnoterapia",  klinickej liečebnej hypnózy a spirituálneho regresu, člen Medicina Alternativa Slovakia, o.z združujúceho profesionálnych terapeutov a lektorov holistickej medicíny.

Klinická liečebná hypnóza, Celostná hypnoterapia, Cesta (B. Bays), Cesta pre deti (B.Bays), Regresná (reinkarnačná) terapia, Spirituálny regres, Hlbinná abreaktívna terapia (A. Dragomirecký), Relaxácie, autogénny tréning, Vizualizačné techniky, Výchovné poradenstvo a poradenstvo zamerané na osobnostný rozvoj

www.hypnocentrum.sk Tel: 0917200476


Eva Svobodová 
EARTh Holistická R.T. 

http://www.jogasevou.cz/ Tel. (+420) 606 742 174 email: eva1svobodova@gmail.com 
 

Lenka Soukupová (Rumburk) Holistická R.T.
S láskou vás povedu k pochopení souvislostí, vazeb, vesmírných zákonů, uvědomění si vlastní zodpovědnosti za svůj život a vše co v něm prožíváte. Za nikoho nerozhoduji, jen doprovázím na cestě k sobě samému, na cestě k vědomému žití! 


www.vedomeziti.eu Tel. (+420) 604 380 555  email: hvezdnaobloha@gmail.com


______________________________________________________________________________________

Kontakt na dalsi praktikujici studenty a absolventy Getting Better School, kteri tu nejsou momentalne uvedeni, je mozno obdrzet na osobni vyzadani.


Comments