GETTING BETTER studium Spiritualni regrese mezi životy

STUDIUM GB Spiritualni Regrese mezi životy

Otevreno pouze jako postgraduate studium navazujici na GB Holistickou Regresni Terapii. Techniky a pristup ve Spiritualni Regresi primo navazuji na specificke znalosti, schopnosti a chapani postupu vyucovanych v predeslych kurzech.  

Termin:  po zakonceni celeho cyklu kurzu Holisticke RT  - presne datum bude urceno

Cena: 800 euro

 Getting Better School vyukovy  Spiritualni regrese   puvodne vychazi ze skoly Past Life Regression Academy, ktera jako jedina vedle  Michael Newton Institute for Life Between Lives Hypnoterapy  Spiritualni regresi Zivot mezi Zivoty vyucuje, (nove tez pod nazvem Soul Regression - Regrese duše).   Studium je obohaceno o  nove techniky a zpracovava urovne duchovni, ktere se objevuji az v posledni dobe ci do nedavna nebyli pristupne. Podle me vlastni praxe vyucuji to, s cim se s klienty, studenty a kolegy (SR LBL) terapeuty setkavam. 

V hluboké hypnóze každý nese vzpomínky starší než tento život. Spirituální regrese  zkoumá vlastní vzpomínky duše klienta od posledního minulého života až po současný život. Klient se vrátí do plného vědomí s hlubším pochopením a odhodláním žít svůj současný životni účel. Sezení trvá 4 - 6 hodin a je založen na výzkumu Dr. Michaela Newtona. Vzpomínky duše jsou o minulé smrti, opouštěni fyzického těla, přivítání bytosti světla, jako je Duchovní průvodce a učitelé. Mnoho klientů objeví spirituální rodiny duší, které se reinkarnuji, aby mohli spolu spolupracovat po mnoho životů. Behem poslednich dvou let me praxe se Spiritualni regrese rozsirila o zazitky klientu mimo inkaranci na Zemi a o zkusenosti vedomi ruznych forem vedomi. Prichazeji zkusenosti z existence z jinych casti vesmiru (Multiversu). Vyzkum svou vlastni technikou (Quantum Healing) na toto tema se zabyva Dolores Cannon. Me vlastni zkusenosti z praxe s klienty jeji vyzkum v mnohem potvrzuji. Proziti pocitu lasky neomezene lidskymi podminkami je pro klienta vrcholnym zazitkem, po kterem je schopen vnimat a prozivat svuj kazdodenni zivot s rozsirenym porozumenim a laskou.  

Soucasti spirituální regrese je setkání s bytostmi, jejich energeticke vybrace jsou mnohem jemnejsi nez na zemi. Při setkání s nimi je možné přezkoumat pokrok vlastní duše během minulých životu, vidět a pochopit souvislosti se životem současným. Klientovi je zřejmě, že inkarnace mají na sebe navazující účel. Na základě vzorců z předchozích karmických zkušeností jsou dohodnuty nové lekce, výzvy a vzájemná pomoc mezi dušemi, někdy za rady jejich duchovních průvodci a moudrých bytosti světla/učitelů. Sezení obsahuje vzpomínky duše na inkarnaci do tohoto života. Výběr okolností, místa, rodičů a spojení s fyzickým tělem dítěte.

Porozumění ze sezení Života mezi životy spirituální regrese nemá daleko od pocitu při zkušenosti blízko smrti, které lidé zažívají při klinické smrti. Během Spirituální regrese se ovšem všechny vjemy přenesou do plného vědomí zpět do života. 

Cílem je, aby student získat dovednosti a znalosti k přivedení klienta do hluboké hypnózy a k asistenci při zkoumání vzpomínek klientovy duše a vyvedení klienta z hypnózy s integrací jeho vzpomínek do bdělého stavu. Zkušenost, procházení, prožití, léčení, porozumení a integrace vlastních zazitku studenta je pritom klíčová.  

 *Hypnoticke techniky vyucovane v tomto kurzu slouzi pouze ke Spiritualni Regresi a nenahrazuji plny trening v klinické hypnoterapii.

Škola Getting Better School je akreditovana EARTh - Svetovou asociaci pro regresni terapii. 

Sudium obsahuje: Kurz - teoretické interaktivni přednášky, demonstraci a sezení v párech. Hodnocení studentů bude neformální, formou pozorování během praktických cvičení a praci s klienty. Při práci ve dvojicích každý student má možnost být terapeut i klient a v ramci kurzu by mel kazdy student projit svym vlastnim zazitkem mezi zivoty. Samostatna prace se supervizi - viz níže. Po uspesnem zakonceni studia absolventi ziskavaji diplom ve Soul Regression/ Regrese duše.

Studenti budou potrebovat nahravaci zarizeni

Studium: Kurz  Spirituální regrese Mezi Zivoty -  (podle Života mezi životy).

Porozumění hypnóze, hlouboky trans *.

Úrovně vědomí, co se deje behem stavu hypnozy, ruzne druhy transu.

Etika a kontraindikace u klienta při použití hypnózy.

Počáteční interview s klientem.

Čtení těla a energie klienta a terapeutický přístup.

Rozdíly nepřímé a přímé hypnózy, pokracovani.

Určení tempa a vedení pro spiritualni regresi.

Rytmus a kontrola hlasu.

Skript progresivní relaxace.

Skript vizualizace.

Skript pro vytvoření energetické ochrany.

Možné překážky vstupu do vzpomínek života mezi životy, jejich důvody a jejich odstraňování cisteni energetickych bloku.

Prohlubování transu a hodnocení jeho hloubky.

Ideo motorické reakce.

Ukotvení.

Techniky uzemeni a duchovni hygiena terapeuta.

Skript pro vedeni do Spiritualni regrese.

Vyvedení klientů z transu.

Nahravani sezeni, kopie pro klienta.

Příprava a rozhovor s klientem.

Techniky prohlubování hypnotického stavu, úrovně vědomí a rozpoznání tělesných příznaků, vstup do hlubokého hypnotického stavu.

Přechod z minulého života, vstup do vzpomínek duše mezi životy.

Otazky k navigaci. 

Odloučení od fyzické úrovně a energetické léčení a čištění.

Spojení s duchovním průvodcem, přehled minulého života.

Setkání se skupinami duší.

Vazby mezi skupinami a duši lidí, v tomto životě, témata jednotlivých skupin.

Setkání s učiteli, a plán příštího života.

Místo inkarnace, výběr těla, a okolností pro tento život, zkoumání.

Ostatní činnosti na urovni duchovni, podle otázek klienta, možnost chanellingu; rozhovoru s duchovními učiteli i jinými bytostmi světla, jejich rady a nástin dalších možnosti.

Reinkarnace do tohoto života a kontakt s rodiči, vstup do těla. 

Integrace zkušenosti do současného života klienta, zaverecna integrace.


Požadavky k možnosti účasti na studiu Spirituální regrese -Soul Regression (podle Života mezi životy jsou): Absolvovani celeho cyklu GB Holisticke Regresni Terapie.  Studenti budou absolvovat 6 denní výcvik ve Spirituální regresi (mezi životy), prokážou kompletní znalosti teorie, doloží písemnou dokumentaci sezení s šesti klienty pro supervizi a 1 nahravku sezení s klientem. Prokazi schopnost udrzet pro klienta prostor a energii pro sezeni a ochotu a progres pri zpracovavni vlastnich nedoresenych problemu. Individulane mohou byt pozadani o dokumentaci vice sezeni, jestli ze jejich prace nebude odpovidat pozadavkum. Absolvovani kurzu a dolozeni pozadovane dokumentace opravnuje absolventa k praktikovani Spiritualni Regrese - Regrese duše s klienty, nikoli k jejimu vyucovani. Vyukovy program je v souladu se Spiritual Regression  Therapy Association, která sdružuje terapeuty Spiritualni regrese z celeho světa.

Getting Better School je akreditovana EARTh - Svetovou asociaci pro regresni terapii.     

6ti denni pobytovy kurz 

prave probihajici termin 9.-15. zari 2019 

Novy termin Spiritualni Regrese po uspesne zakoncenem cyklu  Holisticke RT 

Termin:  2022

Cena: 800 euro

zahrnuje kurzovne, 4 hodiny supervize po absolvovani kurzu, soukrome konzultace v ramci sezeni s klienty (whatsapp/skype/email).  Ubytovani neni v cene kurzu.

Zaloha  na kurz 200 euro splatna nejpozdeji 2 mesice predem. Getting Better School si vyhrazuje pravo vyloucit studenta, ktery i pres vsechnu pomoc behem uceni neni z ruznych duvodu a hledisek schopen dobre asistovat klientovi.  Zaloha a kurzovne jsou nevratne.  


Ubytovani:   Horsky hotel Antarik , Beskydy.  Rezervace primo u hotelu Ubytovani neni v cene kurzu.
Studium GB Holisticke Regresní Terapie (minulych životu)

 
Comments