GETTING BETTER studium Holistické Regresní Terapie

Studium se sklada ze tří modulů GB Holisticke Regresní terapie ( též minulých životů), studia se supervizi, uzavreny diplomemPokracovací studium GB Spiritualni Regrese Mezi Zivoty/ Regrese Duse.  Techniky a pristup ve Spiritualni Regresi primo navazuji na specificke znalosti, schopnosti a chapani postupu vyucovanych v kurzech Holisticke RT. Programy studia a vyucujici je akreditovan mezinarodni spolecnosti pro regresni terapii EARTh, ktera udrzuje vysoky standard a profesionalitu ve vyuce a praktikovani regresni terapie. 

Novy cyklus 2021 - 2022

Modul 1:            27. zari 2021 vecer  - 3. rijna poledne  

Modul 2:              brezna 2022 vecer  -  brezna poledne

Modul 3:           zari 2022 vecer  -  rijna poledne  

Kurzovne:            2400 euro (ubytovani neni v cene kurzu)

Pokracovací studium GB Spiritualni Regrese Mezi Zivoty brezen 2022, Kurzovne  800 euro ((ubytovani neni v cene kurzu)

Kurz Holisticke RT v češtine je pobytovy a probíha ve trech blocích v průběhu dvou let.

Studium se skládá z absolvování vsech modulu, teorie, demonstrace, procvičování v párech, mezi moduly samostatná práce se spolustudenty, práce s klienty, písemná dokumentace sezení s klienty a supervize, soubor otázek a nahrávky sezení, samostatne studium. Během studia studenti mají možnost konzultace s vedoucím kurzu a asistentem. Od studentů se očekává připravenost pracovat na zpracovavani osobních zalezitosti a profesionálním růstu. 

Kurz GB Holisticke Regresní terapie (minulých životu) obsahuje:

Modul 1:

Hypnoterapie v regresni terapii, techniky *.

Zkušenost minulého života a léčení na úrovni duší.

Navigace do minulého života.

Otázky k průzkumu minulého života.

Moment zvratu a moment vyčerpání.

Techniky k přesměrování při prozkoumávání minulého života.

Techniky použité při momentu smrti minulého života.

Uvolnění připoutanosti k tělu v momentě smrti.

Zpracování nedokončených záležitostí z minulého života.

Techniky pro nalezení usmíření a odpuštění na úrovni duší.

Meditace a spolupráce duchovních pomocníku a průvodců.

Interview s klientem za účelem zjištění potřebných informací, dotazník.

Udržování záznamu o klientovi a etické, právní a morální hledisko.

Kontraindikace.

Energetická ochrana.

Mereni symptomu a efektivnosti sezeni. 

Úkoly mezi jednotlivými moduly.

Modul 2:

Energeticke premosteni a čištění energetických bloku.

Hledání korenu problémů klienta premostenim; slovní výrazy, emocionální a fyzické.

Pozorování tělesných příznaků a pohybu energie.

Použití skenování energie jako spojnice s minulým životem.

Jak zacházet se spontánní katarzí.

Možnost neúčastněni se traumatu, techniky léčení.

Jak a kdy použít šamanská duchovní zvířata a pomocne energie pri uzavření, ztrátě vitální duševní energie, strachu atd.

Psychodrama a rozpuštění bloku emocionálních a mentálních v minulém životě.

Terapie těla.

Místo léčení.

Rozpoznání nedořešených věcí na konci sezení pomocí skenování energie, ideomotorické odpovědi.

Modul 3:

Etika terapeuta a eticky kod

Regrese současného života, uvolňování cizích energií.

Interview s klientem pro napojení se na vzpomínku současného a minulého života.

Použití tělesné terapie pro zpracování hlubokých tělesných vzorců z minulych životu a soucasneho života.

Integrace minulého života a regrese současného života až do přítomnosti.

Použití tělesné terapie pro léčení fyzickeho traumatu.

Integrace s použitím terapie vnitrního dítěte.

Barevna terapie

Vizualizace budoucnosti

 Rozpoznání, nalezení a uvolnění cizích energií různých druhu. Rozhovory a ideomotorické odpovědi.

Odvádění cizích energii za pomoci energii vyšších vibrací.

Místo léčení.

Čištění, ochrana a kontrola vlastního energetického pole. Spoluprace s kolegy.

Vedení záznamu o klientech, výzkum.

Práce proxy (v zástupu za jinou osobu) možnosti a etika.

* Hypnoterapeuticke techniky vyucovane v tomto kurzu nenahrazuji plny trening v klinicke hypnoterapii. Hypnoterapeuticke nastroje a techniky pouzivane v GB Holisticke Regresni Terapii jsou akreditovany General Hypnotherapy Standards CouncilPast Life Regression Academy. Slouzi k pouziti pouze pro GB Holistickou Regresni Terapii. Getting Better School v zadnem pripade neruci za pouzivani techto technik nekvalifikovanymi osobami. 

Programy a trvani jednotlivych modulu se mohou prizpusobit potrebam skupiny studentu. 

Studenti budou mit moznost zpracovavat vlastni bloky a odstranovat prekazky seberustu. Studenti budou absolvovat 16-18 dní intenzívní výuky, během níž budou též pracovat ve skupinách a párech. Mezi jednotlivými moduly se doporučuje procvičovat se spolustudenty všechny naučené techniky, zodpovedet otazky tykajici se naucenych technik, prokazat terapeutickou zpusobilost a profesionalni vystupovani. Studenti mohou pracovat s klienty po absolvování prvního modulu a průběžně posílat dokumentaci k supervizi. V závěru je potřeba doložit  sezení s pěti různými klienty, (ne spolustudenty)  s kazdym z nich alespon 2 sezeni, se zpetnou vazbou klienta. Dolozenou praci student potvrzuje zpusobilost a znalost všech naučených technik a profesionalni i osobni obratnost v pristupu ke klientum v praxi. Student muze byt pozadan o predlozeni vice sezeni, pokud dolozenych 10 sezeni nesplnuje podminky k diplomu*.  Student vytvoři nahrávku jednoho ze sezení s klientem pro supervizi. Po celou dobu studia mají studenti možnost konzultace s vedoucím kurzu a asistenty. 

Po zpracovani dolozene dokumentace prace s klienty a akreditace skoly Getting Better School mohou byt absolventi bez dalšího vysetreni prijati za cleny teto Svetové asociace regresních terapeutu EARTh. Absolventi tak ziskaji moznost spoluprace s kolegy z celeho sveta. Mohou se zucastnit svetovych kongresu, kazdorocnich konferenci, vyzkumu, vymeny zkusenosti, mohou spolupracovat s kolegy se specializaci, podle vlastniho zajmu. Ucastni se prednasek a seminaru. EARTh umoznuje a podporuje dalsi vzdelavani, profesionalni a osobni rust. Podili se na spolupraci lekaru a regresnich terapeutu se Society for Medical Advance with Regression Therapy. Svym clenstvim v EARTh prispivaji absolventi tez k rozvoji, vysoke urovni profesionality a dostupnosti regresni terapie.  Kurz obsahuje   


Cena 2400 euro. Zaloha 900 euro na cely cyklus, splatna s podanou prihlaskou (ke stazeni dole na strance) nejpozdeji 2 mesice pred terminem prvniho modulu.  Pri platbe vsech modulu predem najednou sleva 100 euro pro prvni 4 prihlasene.  Ubytovani neni v cene kurzu.   Kurzovne zahrnuje 16-18 dni intenzivniho treningu Holisticke RT: prednasky, demonstrace, cviceni se supervizi, supervize behem obdobi mezi moduly pro samostatne procvicovani a konzultace, asistenci pri studiu, diplom (po uspesnem absolvovani), materialy ke kurzu. Knihy jinych autoru k cetbe nezbytne k porozumeni studijnich materialu v sirsim zaberu nejsou zahrnuty v cene.

Místo konani: Horsky hotel AntarikBeskydy. Pro ubytovani kontakujte primo hotel

Prihlasku (ke stazeni dole na strance) na bernadeta@getting-better.org


*Diplomove prace sezeni s klienty musi obsahovat celkem vsechny aspekty, techniky a dovednosti vyucovane v kurzu, viz vyse. Na sezeni s klienty se hodnoti tez schopnost terapeuta uvedomovat si a pouzivat svou vlastni energii, dovednost nasledovat energii a tema klienta a efektivne podle klienta pouzivat naucene techniky.  Profesionalni a osobni rust terapeuta se vzdy odrazi v klientskych sezenich. Neni potreba dokladat sezeni se spolustudenty, osobni motivace a spoluprace sudentu mezi moduly je ale rozhodujici k vyreseni vlastnich zalezistosti, ktere, pokud jsou nevyresene se vzdy odrazeji pri sezenich s klienty. Ochota a motivace a radost z uceni, spojena s praci na svych vlastnich zalezitostech pak dokazuje teraputovu zpusobilost k praci s Holistickou Regresni Terapii. Rozash prace je 144 hodin v ucebne a celkem behem 24 mesicu vlastni prace s asistenci  lektora (supervize ke vsem studentskym sezenim). Absolvent se zavazuje dodrzovat eticky kod.  


 


Prave probihajici cyklus GB Holisticke Regresni Terapie 2018-2019 / Modul 1       12. brezna vecer 2018 vecer - 18. brezna 2018 odpoledne/ Modul 2       9. zari vecer  - 14. zari  2018  odpoledne / Modul 3       11. brezena vecer - 17. brezna  2019 odpoledne

Pred každym modulem  je mozne absolvovat  kurz zasveceni do reiki (prvni nebo druhy stupen) za symbolickou jednotnou cenu 50 euro. Reiki pomaha pri sebeleceni na vsech urovnich, harmonizuje energii, cisti, ochranuje a podporuje dusevni cestu. Zkusenosti mych kolegu i byvalych studentu ukazuji jak prospesne je energii reiki pouzivat pri praci s lidmi i v osobnim zivote. 

                                                                                               ĉ
bernadeta hodkova,
Oct 18, 2019, 1:32 AM
Comments