SPIRITUALNÍ Regrese Života Mezi Životy

 

Co to je?

 

Zakladatel tohoto druhu regrese dr. Michael Newton objevil možnost, jak se dostat do nejhlubší paměti našeho bytí. Do paměti samotné duše.  Jeho neobyčejný a velmi přínosný výzkum otevřel možnost komukoliv z nás zažít aspoň kousíček z tohoto Vesmíru, abychom viděli, kde se nyní nacházíme, a co děláme v této široké oblasti zkušeností. Jinymi prukopniky jsou Andy Tomlinson a Dolores Cannon, kteri vyskolili terapeuty podle vlastnich metod a objevu. Spiritualni regresi, Regresi duse se dnes zabyva stale vetsi pocet terapeutu na celem svete. 

 Cílem této regrese je zprostředkovat vám vaš vlastni zážitek z pohledu úrovně vaši vlastni duše. Možná najít i odpovědi na vůbec nejtěžší otázky.


Co se děje při tomto sezení?

 

Naše životní volby se začínají tvořit dokonce ještě před naším početím. Zjistíme všechno, co se můžete v tomto bodě svého života dozvědět.

Budete moci:

-Očistit jakékoliv záležitosti, které mohou blokovat vaše sezení spirituální regrese

-Najít váš zážitek vašeho posledního přechodu z minulého života

-Podívat se na to, co se děje, když vaše duše přechází na druhou stranu

-Setkat se se svými duchovními pomocníky

-Vnímat existenci dalších bytostí, které s vámi pracují na úrovni duše

-Mít příležitost s nimi komunikovat

-Najít své životní volby a lidi, s nimiž jste tento život, vidět z úrovně jejich duše

-Budete schopni zjistit účel svého života z obou úhlů pohledu, jak duchovního, tak pozemského

-Zeptat se na svoje vlastní otázky

-Vnést veškerou tuto zkušenost zpět do vašeho každodenního života

 

Jak to probíhá?

 

Spirituální regrese je rozdělena do dvou  az tri sezení. První sezení je přípravou na spirituální regresi tím, že se čistí jakékoliv bloky použitím metod holisticke regresní terapie a s pouzitim hypnotického transu. Pripravna sezeni trvaji 2-3  hodiny.  Po dosazeni urovne hlubkeho hypnotickeho transu nasleduje spirituální regrese života mezi životy a trvajici 4 - 6 hodin. Behem vsech sezeni ste stále pořád vědomě ve svém těle a budete moci říct, pokud vás cokoliv ruší, potebujete-li se pohnout a zmenit pozici tela, dokonce vysmrkat i napit (i neco snist v pripade diabetes), nebo použít toaletu. Jste to vy, kdo sezení řídí. Prozkoumáváte svoji vlastní nejhlubší paměť. Duvodem pripravnych sezeni je podle vasi vlasni moudrosti odstranit vase fyzicke, emocionalni a mentalni prekazky tak, abychom se dostali skutecne k vasi duchovni casti, abyste si pocitili, poznali, pochopili vse co se tyka vasi duse. 

 

Zjistím “O čem život je?”

Velmi pravděpodobně – ano. Pochopite mnoho věcí, o kterých ve svém životě přemýšlíte. Životní okolnosti, například role vaše nebo vašeho partnera v tomto životě i ostanich vztahu. Jejich vyznam, co se vzajemne ucite a proc jste tu spolu i jake jine inkarnace jste jiz spolu meli a proc. Pravdepodobne budete moci zažít rozsáhlost vesmíru, a jaké to je, cítit čistou lásku – v které nejsou obsaženy lidské podmínky. Budete schopní získat odpovědi na vaše naléhavé otázky a s nimi přichází hluboké porozumění. Nejdulezitejsi je ze si tyto svoje objevy prinesete do vedome mysli a do sveho dalsiho praktickeho zivota. Vasi duchovni perspektivu uz nikdy neztratite.

Jak se připravit?

Přijdete na sezení čerství a dobře odpočatí, bez těžkého jídla ve vašem systému. Lehce se nasnídejte, muzete si prinest ovoce nebo lehkou svačinu po sezení, nebo vam je poskytnu ja. Vemte si pohodlné oblečení, pripadne se muzete prevleci aby vas nic neskrtilo a telo mohlo uplne volne dychat.  Pokud muzete vyhnete se kave i cigaretam. Alkohol nebo používání drog k sezeni není doporučeno, jelikož velmi významně zasahuje do chemických procesů mozku a ovlivňuje tělesné funkce, coz plati i pro psychofarmaka. Ke spiritualni regresi jsou kontraindikaci. Je treba uvazit jak dlouho trva biologickemu systemu cloveka eliminovat tyto substance, u  alkoholu nejmene 48 hodin, u marihuany pri obcasnem pouzivani 4 dny (pri inenzivnim az 70 dni) atd. 

Pokud vaše cesta na sezeni trva déle než 3 hodiny je vhodnejsi si zajistit ubytovani blizko terapeuta a zacit ráno zčerstva. Druhé sezení v hlubokem transu pak muzete mit hned následujíci den, a nebo pozdeji, podle domluvy. Ovsem budte vždy odpočatí, bez kavy, cigaret atd. Spirituální regrese není sezení na které si jen tak zaskočíte abyste se rychle dozvedeli odpovedi na svoje otazky. Když nejste odpočatí a delate si starosti nebo specháte, vase duše je vám vzdálená a ani vaše intuice  nefunguje. Proto je též sezení rozdeleno na dve az tri části, pomuže vám relaxovat a váš mozek si pomalu zvykne na hluboky trans, ktery ke svym objevum potrebujete. Po sezeni je vhodne se projít a odpočívat. Nedoporucuje se hned sednout do auta a rídit, je lepší, kdyz vás pak nekdo odveze domu. 

Obecne pomáhá je li clovek zvykly hluboce meditovat, byl jiz v hypnotickem transu, nebo zazil jiny prirozene navozeny trans ( napr: samanskou cestu, trance dance apod.) nebo rád sportuje, a pohybuje se v prirode. Spiritualní regrese se dobre dari tem, kdo príjdou bez predsudku a očekávání ale se zvedavostí a otevrenou myslí. 

Terapeuti, kterí pracují s Holistickou RT použijí pro vás v prvním sezení relaxační, očistující a harmonizující techniky z tohoto oboru. Ostatní terapeuti SR používají vlastní relaxační  metody. Duležité je, abyste se na sezeni Spiritualní regrese cítili fajn. V sezení jsou klient a terapeut partner, oba maji na sezení učast. Je to ale klient a jeho vyšší ja, kdo rozhoduje o tom, co je pro nej samotného v tom sezení nejlepší. Objeveni jeho duše a duchovních dimenzí, podle toho, jak je je schopen je zpracovat a integrovat. Nedostanete tedy vždycky to, co chcete, ale to, co je pro vás nejlepší. Terapeut je vašim asistentem, duchovni poznání je vaše. Spiritualní regrese je  objev na ceste poznaní toho kdo jsme a co tu delame a podle toho, kde se v zivote na zemi nacházíme, dozvíme se, co je pro nás v tu chvíli nejduležitejší. 

Na sezení:

Prineste si seznam osmi až deseti lidí, kteří jsou nebo byli nějak ve vašem životě důležití. Budeme se o nich bavit na začátku sezení abychom mohli zjistit co nejvice o vasich vztazich z urovne duší. Doporucuji vam napsat si otázky, na které byste se rádi zeptali. Když jste v transu, je nemozne vymyslet analytickou otázku a soucasne čekat na odpověď z duse. Je to díky tomu, jak je náš mozek propojen. Váš seznam nám pomuže, abychom se společně dostali k vašim vlastnim poznanim a vhledům.

Vaše sezení budu s vasim svolenim nahrávat a nahravku vam zaslu. Pokud si přejete přinést si svoje nahrávací nařízení, velmi to vítám.

Pro klienty, kteří cestují z daleka, je potreba pocitat se tremi dny na sezeni, v celkovem trvani pres 10 hodin.  

(Možnost ubytování je zde v místních hotelích a chambre d'hotes (ubytovani se snidani) v Itxassou nebo blízkých městech, Cambo les Bains, Biarritz, Anglet a Bayonne.) 

* historie mentalnich poruch, leky na ovlivneni chemie mozku - antidepresiva, leky na spani, epilepsie, schizofrenie, OCD, srdecni poruchy a tehotenstvi jsou pro SR jasnou kontraindikaci. Ujistete se predem konzultaci s terapeutem, je-li pro vas podstoupeni SR vhodne. 


Ještě něco?

Spirituální regrese je velmi příjemná a neobyčejná zkušenost, jež může mít hluboký vliv na váš budoucí život. Je docela pravděpodobné, že vaši milovaní zesnulí vám přijdou vstříc, aby vás zahrnuli podporou, vysvětlením a láskou. Neuvěřitelná setkání s dalšími blízkými dušemi v jejich vlastní sféře patří k nejšťastnějším chvílím v našem životě, je to podobný pocit jako když se narodí vaše dítě nebo když se zamilujete. Zase jsme nasli jeden druheho.

Přála bych každé mámě a tátovi potkat její nebo jeho děti jako duše. Pouhé poznání obrovské lásky duší našich dětí by změnilo způsob, jakým je v tomto světě vychováváme. Moji klienti, kteří mají tuto příležitost, přichází s neuvěřitelně stejnou  prosbou od duši jejich dětí: “Důvěřuj mi, poslouchej mě a ponechej mi moji svobodu, vím, co mám dělat”.


V posledni dobe se klienti behem ZMZ sezeni dostavaji do velmi hlubokych vzpominek existence v jinych formach zivota i v jinych Universech. Hluboky stav hypnozy je pro nas dosazitelny mnohem snadneji nez tomu bylo pred par lety. Lide si v hluboke hypnoze vybavuji zkusenosti, ktere presahuji ramec regrese ZMZ. Ziskavaji mnohem vetsi prehled o vesmirnych souvislostech a svem vlastnim "poslani" ci "ukolu" v ramci evoluce Zeme (zkusenosti z existence v jinych energetickych formach mimo Zemi, jinych planet, galaxii, zkusenosti sjednoceni s tvory a pozemskou i nepozemskou risi, nalezeni Zdroje/Boha). Takove objevy jsou casto pro klienta vitanym  a uzasne prijemnym prekvapenim a dodavaji uzasnou odvahu v jejich dalsim zivote na zemi. Kazde sezeni spiritualni regrese, spojeni s vlastni moudrosti, puvodem, a Laskou  ma hluboce pozitivni vliv na zivot tady a ted. Radost, moudrost poznani, kapacita milovat a tvorit zustava pak s kazdym kdo ji prozil naporad.Comments