Setkani GBSchool

Hudba pro zmenene stavy vedomi, hudba pro emoce a regresni terapii, prednaska/cviceni. - Jeff

Chutna meditace pro pritommny okamzik - Jeff


Beseda a diskuse - vsichni

o nejzajimavejsich pripadech, poznanich i prekazkach behem regresni praxe. Vase otazky, navrhy napady a reseni problematickych situaci s klienty.Jeffrey Greiman je profesorem na Vidneske Hudebni Univerzite a je mym drahym kolegou a spluzakem

z Regresni Academie v Anglii. Krome vyuky hudby a praxe regresni terapie tez poskytuje svym klientum spiritualni regresi Zivota mezi zivoty. Jeff se ucastnuje seminaru Regresni Academie a Spiritual Regression Therapy Association, a setkali jsme se rovnez v Portu na 5 Kongresu EARTh. 
Muj asistent ve Francii je  Regis Legendre:

 Po mnoho let, se věnuji rozvoji jednotlivců a skupin. Pracoval jsem jako interní konzultant pro projektové týmy po 15 let. Od roku 2013 se spacializuji na regresní terapii.

 Puvodnim vzděláním jsem fyzik a první část své kariéry jsem stravil na výzkumem v oblasti fyziky elementárních částic. Dodnes mi zustava  vědecká přísnost a smysl pro zkoumání za hranicemi bezneho poznání.

 Pracoval jsem jako inženýr a konzultant v různých průmyslových podnicích a jako. Soucasne s tim jsem získaval zkušenosti v oblasti osobního rozvoje a psychoterapie.

 Na začátku 80. let, jsem sledoval freudovské psychoanalytickou školení, včetně práce s autistickymi děti.

 Na začátku 90. let, kdy byla tato praxe stále rostoucí ve Francii, jsem mel regresi do minulých životu a do života mezi životy, které zásadně změnilo můj pohled na terapie ale I na beznou normalni existence.

 Později, jsem doprovázel pacienty na konci jejich života a postupně jsem se obrátil na učení Carla Junga a jeho nástupců, Carol Pearson a charakterové typologie MBTI (Myers-Briggs Type Indicator).

 Praxe Ericksonske hypnózy a NLP mě vedla přirozeně k regresní terapii, která zahrnuje významnou část těchto disciplín a rozšiřuje je.

 Moje vášeň a radost je pomoci těm, kteří ji v tomto procesu rustu chteji jit. Vysokou úroven me profesionalni prace podminuje Regresni Akademie, a Svetova asociace pro regresni terapii, podle jejichz etického kodexu pracuji.

 

Vzdelaní

Diplom v regresní terapii a duchovní (spiritualni) regresi

Důkladné studium diplom v oboru psychopatologie a psychoanalýze

Neuro lingvistické programování mistr Practitioner (NLP)

Ericksonian Hypnóza pro Praktickýho lékaře

Kvalifikace MBTI®

Výkonný Master in Business sociologie

Státní doktorát Fyzika

  

Comments