HOLISTICKÁ Regresní Terapie

Co je holisticka regresní terapie (a terapie minulých životů)?

 

“Páni, tady jsem už přeci musel být! ”, “Toto se mi už stalo… ”, “Znám tě odněkud… ”, “Proč se mi tohle pořád děje? “, “Proč se to vždy musí pokazit? ”

My všichni se na tyto otázky v určitém bodě svého života ptáme. Naše otázky se týkají našich věčných migrén, srdečních potíží, žaludečních obtíží, našich rodičů, dětí a šéfů. Někdy máme takový pocit, že za tím, co v našem životě prožíváme, musí být nějaký důvod. V každodenním životě ho ale nemůžeme najít. Naše abnormálně aktivní vědomá mysl nám to nedovolí. Dokonce, i když už víme, nějak ohledně toho nemůžeme nic dělat. 

Regrese a regresní terapie minulých životů hledá kořeny vašich potíží, které jsou pohřbeny někde hluboko ve vašem vlastním podvědomí. Cílem této terapie je přeměna těchto vzpomínek. Budete moci zažít své vlastní bytí z nového úhlu pohledu a během této cesty můžete změnit mnoho věcí. Přínos se bude odrážet ve způsobu vašeho uvažování a cítění a také se projeví na vašem fyzickém těle.

Vaše víra v minulé životy nebo potřeba jejich důkazu výsledek terapie nijak neovlivní, jak potvrzuje vědecký výzkum. Každý jí může projít a nezáleží na tom, jaké má sociální, náboženské nebo jiné přesvědčení. Pokud si budete přát něco v sobě uvnitř napravit, může se to podařit.

 

Co se děje během sezení?

 

Relaxace je základní léčebný prostředek, který používá mnoho terapií. Hypnotický trans je stav bytí mezi bdělostí a spánkem. Je to příjemný stav jako ve snu, kterého se aktivně neúčastníte, a v kterém vám vaše mysl přehrává sen. Je to stav mysli, v němž funguje regresní terapie. Je to tvoje vlastní mysl, která vklouzne do zážitků z paměti hlubokého podvědomí. Během trvání celého sezení si plně uvědomujete, co se děje. Můžete z něho vyjít kdykoliv si přejete stejným způsobem, jako když se probouzíte ze snu. Jste to vy, kdo má nad sebou kontrolu a vaše podvědomí ví, co má dělat.


Během regresní terapie používám mnoho technik, které se navzájem doplňují. Budete moci:

-Přeměnit vzpomínky, které jsou uvězněny ve vašem těle

-Uvolnit potlačené a zamítnuté emoce

-Přejít přes hranici fyzického těla

-Dostat se do kontaktu se svojí duchovní částí

-Setkat se se svým duchovním pomocníkem

-Komunikovat s těmi, s kterými to normálně nejde nebo nešlo

-Získat porozumění a být chápán

-Změnit na základě své vůle nastavení své mysli

-Osvobodit se od jakýchkoliv energií, které nejsou vaší součástí

-Pocítit přínos energetického léčení

-Obnovit rovnováhu, která mohla být narušena před několika životy

-Přinést si vhledy a léčení zpět do tohoto života

 

 

Proč používat regresní terapii?


Regresní terapie ve spojení s regresní terapií minulých životů pomáhá zpracovat i velmi těžké záležitosti snadněji a rychleji než ostatní tradiční psychoterapeutické/psychoanalytické metody. U mentálních a psychických stavů, které někdy vyžadují dlouhodobé, pravidelné návštěvy u klasického psychoterapeuta, regresní terapie minulých životů může značně zkrátit dobu léčení.

 

Úspěšně se používá v těchto případech: 

Opakované fyzické zdravotní problémy, nevysvětlitelné bolesti, neplodnost, sociální úzkost, selektivní mutismus, fóbie, návaly paniky, obsese, strach, pocity neschopnosti, méněcennosti, nespavost, migréna, neuspokojivé partnerství, pocity neschopnosti udělat/říct/ucítit něco, těžkosti ve vztazích, závislosti (alkohol, cigarety, drogy), pocity vinny, napětí, poruchy příjmu potravy, okusování nehtů, noční můry, vztek a ostatní.


A také:

-Strach ze smrti- co přijde potom?

-Zvědavost – tak odkud ho znám?

-Zájem o duchovní růst – možnost bytí mimo fyzickou realitu?

 

Jak se připravit?


Až se rozhodnete a sami si ujasníte vaše vlastní důvody, proč jít na sezení, prostě mě zkontaktujete a já vám dám na vyplnění dotazník. Prosím, pošlete mi ho zpět před vaším sezením. Přijďte s otevřenou myslí. Buďte uvolnění a nechejte, ať se cokoliv objeví. Mějte na mysli, že ne vždy dostáváme, co chceme, ale zcela jistě dostáváme, co potřebujeme.

Protože budete během sezení ležet a budete odpočívat, doporučuji vám si obléci pohodlné oblečení. Půjčím vám deku, aby vám bylo teplo a cítili jste se pohodlně.

Po sezení nijak nepospíchejte, ať nejste ve zbytečném stresu, pijte hodně vody a spěte tak dlouho, jak chcete. Trvá 24 hodin, než se rozvířená a znovu obnovená energie usadí.

Jedno sezení trvá 2 az 3 hodiny.  Možná bude potřeba více než jedno sezení, záleží na vašem tématu. 

Pokud budete cestovat z daleka, můžeme se domluvit na sérii po sobě jdoucích sezeních se speciální slevou.


Ještě něco?

 

S regresní terapií můžeme pomoci těm, jež nejvíce milujeme. Matka může pomoci svému dítěti v zastoupení, stejným způsobem jako při kineziologickém sezení. Základem v tomto případě je jejich silné pouto. Jako terapeut pracuji v zastoupení se sourozenci a také s manželskými protějšky. Tato sezení jsou energeticky více náročná, což zajistí, že pouze spousta lásky může být motivací pro člověka, který chce pomoci.

Práce v zastoupení může také pomoci lidem se selektivním mutismem (těžká sociální úzkost, kdy osoba/dítě nemůže ani promluvit), což byla zkušenost, kterou prošla moje vlastní rodina a výsledek byl úžasný.
Comments