Čištení traumat po nehodách

Čišení traumat po nehodách (ATR)

Nehody se stávají. Naše tělo bývá vystaveno bouchnutím ranám a nárazům. Dokonce ztrácíme vědomí. Tělo pak zůstává plné modřin, zranění a zlomenin. To samé, co se děje našemu tělu se zároveň odehrává na emocionální a mentální úrovni. Jsme vystrašeni, bojíme se, jsme naštvaní, vzteklí, ublížení, traumatizování.

Nemáme šanci na útok nebo útěk, a naše energie uvízne na buněčné úrovni, zabrání tělu se kompletně uzdravit. Způsobuje nám bolest a nepohodlí navzdory rehabilitacím nebo fyzioterapii. Můžeme mít noční můry, neustále se opakující bolesti navzdory fyzioterapiím a sezením s odborníky.

Osvobození od traumat způsobených nehodami pracuje se samotným holistickým pojetím sebe sama. Uvolňuje potlačovanou energii z fyzického těla společně s emocemi a myšlenkami. Pomáhá spojit části nás samotných do jednoho celku. Odstraní, co není naše..

Tato metoda jemně pomáhá obnovit naší rovnováhu a harmonii po prodělané nehodě. I přes práci s vaším tělem s ním nemanipuluje. Ve stavu přirozeného soustředění přijdete na vše co je potřeba udělat k tomu abyste se vrátili zpět do vyrovnaného stavu.

Často se setkávám s nehodami ze současných životů, které jsou propojeny s traumaty těla z minulých životů. Sezení zaměřené na traumata těla skloubí léčení na obou úrovních.

Sezení trvá 1-2 hodiny, záleží na konkrétním problému.

70 euro / hodinu

Pomáhá při:

Autonehodách

Sportovních úrazech

Ztráty vědomí

Po prodelané narkóze 

Po podávání injekce

A mnohém dalším

 

Osvobození od traumat způsobených nehodami z anglického originálu Relief of Trauma caused by Accidents - Accident Trauma Release  (ATR) je metoda vyvinuta Hans TenDamem.

Comments