OHLASY/odkazy

Ohlasy studentu

Tedy pár slov o kurzu : Jsem velmi vděčná všem bytostem pozemským i nepozemským, že mi do cesty přivedly paní Bernadetu Hodkovou a její kurz GB HRT. Regresní terapií jsem se jako terapeut zabývala již v minulých letech, a pracovala jsem s klienty podle metodiky Andreje Dragomireckého. Ale technika a metody, tak jak je učí a prezentuje paní Hodková, mě naprosto nadchly.. Tato cesta poznávání a sebepoznávání, léčení a uzdravování skrze holistickou regresní terapii, je velmi jemná a nenásilná. Může pracovat současně jak na fyzické úrovni (práce s tělem), tak na úrovni podvědomí. A může jít zároveň také hodně hluboko i za tento rámec, a působit na mnoha jemnohmotných rovinách... Za všechno nové, co jsem se naučila, s láskou děkuji Bernadetě. Děkuji, že je takovým skvělým, lidsky krásným a moudrým učitelem. A děkuji všem ostatním za vše, co jsem se naučila s nimi,.. za úžasnou atmosféru,.. za to, že jsem se cítila jako "doma"... 
S láskou a úctou Jana Halbhuberová1. a 2. modul kurzu Holistické regresní terapie s Bernadetou Hodkovou byl pro mě vstupem do nové životní etapy. Tak trochu jsem to už tušila při přihlášení, ale plně jsem si to prožila až na samotném kurzu. Jsem velice vděčná vesmíru, že jsem Bernadetu mohla poznat. Považuji ji za učitele - průvodce, který velice citlivě přistupuje ke své roli. Velice oceňuji, že dokázala průběh a učivo kurzu plynně přizpůsobovat našim potřebám a míře našich zkušeností. Vše se tvořilo přirozeně a s láskou jí vlastní. Moc se těším na 3. modul i další navazující kurz Spiritualni Regrese LBL.
Děkuji, že jsi Bernadeto.
Lenka Soukupová, ČR


Ohlasy klientu
Regresni terapie minulych zivotu & Spiritulni regrese Zivot mezi zivoty

Celkový strach ze smrti mi zmizel, zdravi si vážím každým dnem více a vůbec naučit se vážit všeho je podle mně cesta k lepším myšlenkám. A dále, že je osud, ale ten se dá kdykoli změnit (viděl jsem to v tom životě, kdy ta holka se narodila záměrně později a já zase si uvědomil, že to nemá význam, dál pokračovat v tom co mělo být) a tím jsem si utvrdil mojí další myšlenku, že cokoliv chceme a dokážeme si to představit spojeno s trpělivou prací se  vzdy dá změnit a můžeme být čím chceme.

Dále byla to pro mně skvělá zkušenost a i skvělá forma relaxace. Několik dnů mi leželo v hlavě jen to. 

Statis (Cz)


Zkusenost to pro me byla vskutku neobycejna.. Hlavni vec, nad kterou jsem casto premyslel a stale premyslim je to, jak postupem casu zkusenost nabyva na dulezitosti a to sdeleni, ktere neni videt hned se objevuje s pomerne velkym odstupem casu. Par dnu a tydnu po regresi jsem zil s pocitem, ze to byl prijemny sen a to je asi tak vsechno. Nyni ale prihazi veci typu uvedomovani si zmen na zaklade prave teto zkusenosti, ktera mohla byt mozna iniciacni nebo mohla dat veci do pohybu ci je urychlit. Kazdopadn toliko zmen nahledu na veci bezneho ziti jsem v zivote neucinil. Jedna se hlavne o ukotveni tohoto soucasneho ziti, mam pocit, ze vim lepe, co mam delat a kde je moje misto. A ten pocit, ze regrese mi dava informace, ktere jsem schopen pouzit stale graduje. Chci rici, ze jsem v zivote trochu uvolnenejsi a zije se mi stale vnitrne lepe i pres ruzne slozite situace, ktere se objevuji. Regrese mi tedy dava lepsi smireni se s aktualni situaci..

Martin (Cz)


Reiki

Reiki som spoznala v doteraz najťažších chvíľach mojho života. V tom čase sa všetko okolo mňa rúcalo a ja som zúfalo hľadala čoho sa mám chytiť, aby som neskončila aj ja sama niekde v tej hlbine. Žiaľ nepodarilo sa mi ničoho spoľahlivo zachytiť a na dne som skočila ubolená a neschopná sa postaviť. Stretnutie s Bernadetou mi bolo novým svetlom, ktoré svietilo niekde v diaľke, za ktorým som sa začala plaziť, liezť a nakoniec kráčať. Pri terapii som zažívala lety do rozných období mojeho života, v ktorých som bola šťastná a to bolo to, čo ma naštartovalo a donútilo myslieť znova pozitívne. Narodila som sa ako optimista, vždy som rozlievala okolo seba lásku a svet okolo seba som skutočne milovala, toto ťažké obdobie mi dalo poznať, že to tak nemusí byť na celý život a aj o tento dar sa treba starať a pestovať ho. Reiki podávané prostredníctvom Bernadety mi otvorilo cestu späť k samej sebe a tým ako na mňa účinkovalo som pochopila, že aj ja mám čo svetu dávať a začala som sa reiki zaoberať sama. Dnes viem, že skutočne funguje aj na základe mojej vlastnej práce, funguje úplne spoľahlivo aj nadiaľku a je to najúžasnejší sposob liečby čohokoľvek a kohokoľvek, protože otvára človeku cestu k sebe samému a k pochopeniu, že v nás samotných je tá sila, ktorá lieči a pomáha.

Eva (Sl)

 

 Regresni terapie minulych zivotu

Po regresi jsem se citila klidněji. Byla to pro mě zajímavá zkušenost, hlavně kvůli tomu, že jsem měla možnost vnímat téma smrti a okamžik smrti a stav těla a pocitů v tomto okamžiku, to byla pro mě asi nejcennější zkušenost, za kterou děkuji a mám dojem, že to je přesně to, kvůli čemu jsem tam byla přivedena.

Sylva (Cz)

 

 Reiki

     Je suis maman de 3 garçons : 9 ans, 6 ans et 3 ans. J'ai connu le reiki et m'y suis initié au cours de ma 3éme grossesse

     Depuis je pratique le reiki avec mes enfants. Une soirée par quinzaine, je propose une soirée reiki poir les 2 ainés. Je m'installe dans la chambre, mets de la musique relaxante et leur impose les mains. J'ai noté qu'ils étaient moins souvent malades qu'avant. Dés les 1 ers symptomes, je leur fais du reiki. Pour le petit de 3 ans, je profite qu'il regarde la tv (moment calme), le fait assoir sur mes genoux. Il est nécessaire de s'adapter à leur position.

     Selon eux, le reiki "ça me calme, ça me détend, ça me soigne". L'ainé a été initié au reiki à sa demande avec un autre enfant. Nous organisons donc des groupes de reiki familiaux. Par le biais du reiki, j'espère faire entrevoir à mes enfants la magie de la vie. Je pense que le reiki peut les aider à s'épanouir  au maximum de leurs possibilités de façon naturelle

Anne-Marie  (France)

 

Past Life Regression Therapy 

During the regression therapy I managed to see myself as a healer, a guide as well as helping others come to healing. And further more being able to go inside my clients and remove poisons, parasites, bad energy and reduce swellings. These experiences have made me a better and more positive healer. I have the proof I seemed to need and the feelings from the past life sessions have helped me know that I can do it for myself in this life too.

Fiona (France)

 

The subject of my regression session was getting in touch with my “woman” part, feelings and desires. After the session my menstruation cycle went out of order and I was worried of being pregnant. I really felt that feminine strength and sensitivity. Perhaps as a result of that big blow of female energy I was able to make a contact and sort out myself within the relationship that led nowhere. The cycle is back to normal.

Beate (Germany)Comments