O MNE

Bernadeta Hodkova 

Původem pocházím z Prahy, České republiky. jsem Za studentských let jsem z nabozenskych a politických důvodů nemohla studovat psychologii a pedagogiku na U.K. v Praze a tak můj zájem rychle přesunul na studium jazyků, cestování a vyučování.

Když jsem se stala maminkou, přišlo do mého života více radosti a začala jsem se zajímat o energetické léčení, sílu mysli, jak sam sobe pomoci a jak si vytvorit svet tak, aby se mi libil. Zatímco jsem vychovávala své děti, vyučovala jsem angličtinu, pracovala v kreativních týmech reklamního průmyslu jako spolutvurkyne, textařka a překladatelka a pokračovala jsem si ve studiu toho co me pritahovalo. Od tarotek pres Wicca pozitivni magii, moditby a meditace, budhismus, ruzna bojova umeni, energeticke leceni az k reiki, a s meditacemi s Orinem uz rychle ke klinicke hypnoterapii,  regresni terapii i minulych zivotu, a hypnoterapii pro spiritulani regresi zivota mezi zivoty. Mezitim jsem cestovala a ucila se vic a vic v dalsich jazycich vcetne komunikace se zviraty. Dobre zvladam tri lidske jazyky, dalsich nekolik pasivne, a porad se ucim.

Čerpám informace, znalosti a moudrost z různých jazykových a kulturních prostředí a z různých pohledů na

lidskou existenci (psychologie, tělo-mysl, metafyzika, věda a spiritualita). Uvědomění si léčivých schopností v nás samotných mi otevřelo další dimenze a změnilo mé chápání života. Být užitečná v pomoci ostatním v jejich hledání lepšího bytí je pro mne radostna zkusenost a naplneni. 

Ziji na jihozápadě Francie (v Baskicku, blízko města Biarritz/Bayonne) a mám privátní praxi v regresi a regresní terapii minulých životů, klinické hypnoterapii, spirituální regresi života mezi životy, Reiki energetickém léčení. Vyucuji Holistickou regresni terapii a Spiritulani regresi mezi zivoty, a reiki, vse podle

me vlastni praxe a s mezinarodni akreditaci me skoly. A protoze se chapani lidi neustale otvira i ja se dale vzdelavam podle toho co me pritahuje a bavi. A tak pokračuji dál i v neustálém předávání mých znalostí ostatním. Zcela ponořená do
energii a zeme a vod Atlantickych Pyrenejí a oceanu, čerpám inspiraci, moudrost a silu z přírody ve všem, co dělám a jsem.

Dnes, kdyz deti temer odrostli, se venuji vice existenci same, rustu a leceni vsech urovni existence. A uzivam si radosti ze zivota. Tesi me pozorovat, jak lide z mych kurzu prebiraji lecive nastroje, jak si meni svuj zivot k lepsimu a jak samostatne pomahaji ostatnim, podle sve duse.

Jsem vdecna tem, kteri mi svym zivotnim prikladem ukazali jak "ne" na zivot, kladli mi prekazky a vyzvy, diky jim jsem se osvobodila od vseho co me sviralo. Ma vdecnost patri tez mym zesnulym rodicum, kteri tu pro mou dusi pripravili dobry start v lasce a porozumeni. Dekuji partnerum a kolegum, jsem vdecna za nasi spolecnou cestu uceni.

A s obrovskou radosti a nadsenim dekuji svym detem, ktere me vesele podporuji, učí, kritizuji, radí, opravují, chválí a motivují, abych opravdu delala práve jen to, pro co ma duse prisla na Zem. 


Comments