Lékari a terapie

 

Society for Medical Advance and Research with  Regression Therapy

Moje žena Reena je psycholožka a regresní terapeutka tak jako já, a tak jsme se dali do premyšleni. Probírali jsme spolu Braina Weisse, psychiatra, který uz pred vice nez dvaceti lety statečně psal o tom jak regrese do minulých životů pomohla vyléčit jedenoho z jeho pacientů. Přesto mnozí v lékařské profesi jeho praci stále prehlizeli. Reena mi připomněla, že jsem vyučil několik lékařů a psychiatrů po celém světě a ti nyní využívají minulé životy pro transformační léčení. Reena měla představu o tom jak je sblížit a  udělat výzkum, ktery by pomohl změnit postoj lékařského světa. Dlouho jsem nad tím uvažoval. Vzdělávání lékařů je jedna věc, ale shromáždit je z celého světa, aby se mohli dohodnout na spolupráci, to bylo neco úplně jiného. Přesto jsem věděl, že je potřeba to udělat.

Ačkoli existuji výzkumy terapeutů ktere ukazují účinnost regrese do minulých životů, nic z toho nebylo zveřejněno v lékařských časopisech. Proč ta neochota zveřejnit prínos? Snad proto, že "duchovní" aspekt způsobuje mnoha lékařům na západě že se distancují,  buďto ze strachu že tradiční zdravotnická zařízení by je odmitla, nebo si mysli, že by to mohlo být v rozporu s jejich náboženskymi názory. Přesto jsou lékaři v mnoha zemích prave ti kdo pobízí k léčbě. Takže získání informací o tom jak regresni terapie může pomoci, je důležitá. Lekarske potvrzení o prubeznem sledování pacienta také zlepší představu veřejnosti o efektivnosti teto terapie.

Rozhodl jsem se dát dohromady nejen všechny lékaře ktere jsem vyučil, ale i ty, kteri se ucili u mych kolegu. Zaměřil jsem se na ty, kteří již pracují s regresní terapií. Duvodem je, ze vyuka ma jedinou mezinárodní normu, je terapii ktera jde dál než do regrese do minulých životů. Obsahuje i regresi do soucasneho života. Nepokouší a dokázat ze minuly život je skutečný, ale umožňuje pomoc techto příběhu v procesu léčení.

V dubnu 2013 se v Portugalskem Portu seslo 14 lékařů a 5 psychologu na dvoudenním workshopu. Z tohoto setkání vyslo rozhodnout  vytvořit občanské sdružení Společnost pro lekarsky rozvoj a vyzkum regresni terapie. Jejím  posláním je integrace regresní terapie a medicíny, prostřednictvím lékařského výzkumu za použití regresní terapie.  Diky lékařskému výzkumu, se tak lékařska obec a široka veřejnost muze dozvedet o efektivnosti regresni terapie v leceni. Výzkumna činnost je k nalezeni na internetových stránkách www.smarrt.com.

Jednou z myšlenek, které přišly ze setkání bylo napsat knihu, zaměřenou na širokou veřejnost s příspěvky různých lékařů.

 Skupina lekaru, ktera prezentuje sourode vysledky je mnohem silnější nez jednotlivy lekar. 

Jeden z lékařských členů na setkani byl Dr. Peter Mack, kteří již publikoval dvě bestseller knihy o tom, jak regresni therapie léčí. Jeho první kniha léčení Healing Deep Hurt Within vypráví příběh úžasne transformační cesty mladé ženské sestry. Měla deprese, trpěla nespavosti, disociativní amnézi, mela sebevražedné myšlenky, sluchové halucinace a flashbacky. Když tradiční lékařsky přistup nefungoval Dr. Mack použil regresni navrat do minulých životu. Tento pristup ji rychle vyvedl z hlubin zoufalství a pomohl jí jít dál v životě. Jeho druhá kniha Life-Changing Moments in Inner Healing vypráví příběhy léčení jeho čtyř pacientů u kterých používal regresní terapii. Pacienti měli celou řadu příznaků, včetně nespavosti, strašnych snu, fobie z vody a z hadu, otálení, vzteku, ztráty paměti, strachu z úspěchu, strachu z vystoupení na veřejnosti a nevysvětlitelnych bolestí.

Peter se nabídl ze bude editorovat novou knihu z praxe dalších pěti lékařů. Takže jen o rok později jsou plody této práce nyní k dispozici v knize Inner Healing Journey – a Medical Perspective (editovano Peterem Mackem). Kniha vypráví příběhy jedenácti pacientů, jejichz problémy byli odvozeny od problému v minulých životech. Regresni terapie vymazala hluboce zakořeněné emoce, které byly příčinou chronickych emocionálních problému, problému ve vztazích a zdravotních stavu, ktere nereagovali na leceni tradiční medicínou.

Kniha je psána čtive a přinasi novou naději pro veřejnost a inspiraci pro zdravotníky.

http://www.petermack.sg/my-authorship


Comments