TERAPEUTI GB Holisticke Regresni Terapie

Terapeuti diplomovani Getting Better School s mezinarodni akreditaci
Clenove s akreditaci EARTh dodrzuji mezinarodni eticky kod pro regresni terapeuty a vysoky standart svych sluzeb.

Libor Hajda  (Olomouc)  www.branakuzdraveni.cz

Našel jsem, co jsem hledal a jsem v životě šťastný. Mohu dělat terapeuta, léčitele a průvodce našim bytím nejen sobě, ale i druhým. Mým úkolem a posláním je předat Vám informace a nalézt cestu vedoucí k Vašemu uzdravení, ať už přímo během sezení se mnou nebo nalezení vhodného léčení u mých kolegů. Pojďme spolu otevřít bránu vedoucí k Vašemu uzdravení a štěstí. 
Jsem bývalý podnikatel, aktivní sportovec a otec dvou dětí. Má vlastní traumata a bolestivé ztráty otevřely moji vlastní cestu opředenou mnoha zkušenostmi a pochopením. Jako praktický člověk, jsem nejdříve sám prošel touto cestou, vlastními zážitky a léčením a teď se je snažím předat dál s veškerou láskou a pokorou, která byla dána i mě.

Rozhovor You Tube Cesty k sobe

tel.    +420 778727499   email: libor.hajda@seznam.cz


Irena Rashi Príhodová (Choceñ) www.regrese.net

Už jako malá jsem cítila, že tady na zemi mám nějaké poslání. Stále mě to někam táhlo, ale nevěděla jsem kam. Věděla jsem jen, že ten úkol je, že existuje. Často se mi stávalo, že mi úplně neznámí lidé svěřovali své nejtajnější smutky, zklamání a bolesti. V průběhu svého života jsem prošla řadou těžkých zkoušek, za které jsem teď vděčná. Díky tomu teď dokážu porozumět trápení druhých jako terapeut i jako člověk. Neváhám se pustit úplně do čehokoliv, s čím člověk může potřebovat pomoct. Chodí za mnou nejen lidé, kteří mají nějaké trápení, ale i lidé, které potřebují zlepšit ve svém podnikání nebo touží po osobním růstu.

Rozhovor You Tube Cesty k sobe

tel. (+420) 777 623 609  email: regrese.rashi@seznam.cz 


Anna Šteffeková (Šamorín, Bratislava, SR)   www.radostzozivota.sk

 Žijem a pracujem v Hviezdoslavove, malebnej obci v blízkosti  Šamorína a Bratislavy na Slovensku. Prešla som cestou od formálneho vzdelávania sa  na všetkých stupňoch, cez kurzy osobného rozvoja, reiki, NLP, hypnoterapiu, thetahealing, metamorfnú techniku, spirituálnu regresiu do života medzi životmi – soul regression, svetelné a energetické liečenia až po holistickú regresnú terapiu Getting Better School. Cez vlastné  otázky vzťahov a zdravia, životné skúsenosti a prax  som postupne objavovala a spoznávala hlbšie súvislosti medzi fungovaním tela, mysle  a duše, vesmírne a božské zákonitosti a princípy. Som vďačná za každú jednu skúsenosť a mám radosť z toho, že pochopenie a prijatie, ako aj  vedomé zmeny ma priviedli na cestu sprevádzania druhých pri otváraní ich sŕdc. Je to pomoc, ktorá človeku umožní nájsť si vlastnú cestu v súlade so svojou jedinečnosťou a výnimočnosťou. Pracujem intuitívne s použitím všetkých nadobudnutých skúseností a vedomostí  a moju prácu nazývam koučovaním duše. Pri holistickej regresnej terapii Getting Better a ďalších spôsoboch terapií je mojim zámerom to, aby sa klient naučil orientovať sám  v sebe, dokázal odhaliť a uvoľniť hlboké bloky, zbaviť sa nefunkčných, zastaralých presvedčení, precítil odpustenie a naučil sa novým pocitom radosti, ľahkosti, spontánnosti a lásky k sebe aj k druhým. Tým dostane telo, myseľ a dušu do rovnováhy a posilnia sa  procesy samoliečenia.

Tel: +421  905 593 031     e-mail:  anna@radostzozivota.sk

Jana Halbhuberová (Kašperské Hory) http://www.svetyvnas.cz/

https://sites.google.com/a/getting-better-cz.org/www/home/seznam-praktikantu-gb-holisticke-regresni-terapie/WP_20150527_11_05_12_Pro.jpg
Žiji a pracuji nedaleko městečka Kašperské Hory, v krásném prostředí šumavské přírody. Vyrůstala jsem v ateistickém prostředí, už od dětství jsem měla pocit, že tam někde „nad námi něco“ je, a že tam někde můžu najít odpovědi na svoje otázky. Jak šel čas, a prošla jsem mnoha životními zkouškami, pochopila jsem že všechny odpovědi najdu sama u sebe, tam, kde se já sama prolínám a stávám součástí toho „něčeho nad námi“. I když tohle hledání často bolelo, jsem vděčná a děkuji za všechna poznání a pochopení. Na základě toho čím jsem prošla, a co jsem se na své cestě naučila, mohu dnes pomoci i ostatním vidět cestu dál, pomoci jim uvidět vlastní jedinečnost, výjimečnost, a krásu.V současné době se zabývám nejen GB Holistickou Regresni Terapii, praktikuji a vyučuji Reiki, pracovala jsem i s hlubinnou regresní terapií, jsem terapeutem EFT a Cesty (dle Brandon Bays), zabývám se energetickým léčením (léčení světlem a andělskými energiemi) a léčením Magic Nature. Kreslím energetické a léčivé obrázky a dělám kurzy intuitivní kresby.

tel. (+420) 602183283  email: icarodejka@seznam.czStudenti Getting Better School s akreditaci EARTh: 
Michaela Benešová (
Průhonice)
www.navlnachsvetla.cz   tel. +420 737 775 559 

Eva Svobodová 
http://www.jogasevou.cz/ tel. +420 606 742 174; email: eva1svobodova@gmail.com 

Alena Kubánova (Moravsky Písek)
 tel. +420 724 800 096
     
__________________________________________________________________________________________

Terapeuti s diplomem Getting Better School bez EARTh akreditace: 
 

Lenka Soukupová (Rumburk) www.vedomeziti.eu

Průvodkyně vědomým žitím.


S láskou vás povedu k pochopení souvislostí, vazeb, vesmírných zákonů, uvědomění si vlastní zodpovědnosti za svůj život a vše co v něm prožíváte. Za nikoho nerozhoduji, jen doprovázím na cestě k sobě samému, na cestě k vědomému žití! 
tel. (+420) 604 380 555  email: hvezdnaobloha@gmail.comComments