Otázky klientu

Proč to sezeni trvá tak dlouho?

 Nejdříve ze všeho je potřeba abyste se uvolnili a to chvíli trvá.  Hluboká relaxace je  základem pro soustředěni a celé léčení. Pracuji s klienty podle jejich prani a po celou dobu naši společné práce sleduji jejich energii. Časový rámec, typ terapie a zamer sezeni si dohodneme před začátkem sezení.

 

Jak se mam připravit?

 Udělejte si večer před sezením čas sám pro sebe. Rozhodnete se, jak je pro vás důležité cítit se lepe, nebo co přesně chcete na sobe změnit a nebo s čím na sobe pohnout. Udělejte si presny záměr a váš úspěch je na cestě. Já jdu podle vás, takže jen zaleží na tom abyste měli důvěru v průběh naši společné práce. Zvědavost je další úžasná motivace a v sezení přináší výborné výsledky!

Dejte si něco lehkého k jídlu, žádný alkohol ani jiné drogy, přijďte odpočatí, a vaše zážitky během sezení budou plynut snadno a lehce.

 

Co když nic neuvidím?

Většina lidi, kteří přichází na regresi spirituální nebo minulých životu očekávají, ze se jim jejich zážitky objeví jako když sleduji film. Kazdy z nás ovšem vnímá své okolí trochu jinak. Někdo má vizuální paměť a vnímá všechno v obrazech, jiny má pocity a nevidí nic. Někdo vnímá víc jak se cítí fyzicky, vnímá silné emoce. A tak vnímáme život ( a skutečně i minuly) ne jako film na plátne, ale jako naše vlastni zážitky skrze vlastni smysly, emoce a pocity.  Takže vaše soustředění během sezení  zaostří pravé na ten nejdůležitější zážitek, právě tak, jak ho jednou vaše smysly do paměti zaznamenaly.

 Důležité je, abyste mi říkali o všem, co se pro vás ve vašem zážitku děje, abych vám mohla byt nápomocna jak nejlépe mohu.

 

Jak se budu po sezeni cítit?

Nejspíš budete unaveni, určite budete cítit velkou úlevu, možná překvapeni ale s tim pocitem „A! Já to věděl!“ Způsob jakým pracuji nenechavá žádné zbytky zážitku, a tak i když budeme mít další sezení později, tohle sezení je vyčištěné a uzavřené. Léčeni a přestavovaní vaší energie muže příjemné pokračovat když budete spát, proto budete po sezení potřebovat hodně odpočinku.

 Nejlepší je když vás může někdo po sezení odvézt domu.

 

 

Musím přijít znova?

Po sezeni uvidíme, jestli bude potřeba ještě dál pracovat, podle toho co zbývá podle vašeho prání. Klienti se specifickými problémy obvykle přijdou na 2 až 5 sezeni.

 Vždycky je lepší domluvit si první 2 sezeni dopředu. A když se nám podaří vyřešit problém během toho prvního, tím lepe! Doporučuji dát si mezi sezeními alespoň 3 týdny pauzu, aby vaše energie mela dost casu se „přestavit“. Není ale žádný problém mít sezeni každý den (pro klienty přijíždějící z velkých vzdálenosti) jen budete potřebovat pak více casu na odpočinek. O tom všem se domluvíme dřív, než na první sezení přijedete.

 

Budu si pamatovat co se dělo?

Ano budete! Dokonce i vzpomínky z nejhlubší paměti během spirituální regrese vám vždycky budou k dispozici v momentech kdy je budete potřebovat, vybaví se vám ve chvilkách ticha, při meditaci a podobne, ale i během situaci, které s ni souvisí. Doporučuji vám zapsat si cele sezeni tak jak si ho pamatujete co nejdříve. I když máte ze sezeni nahrávku, ve vašem vnitřním zážitku se toho dělo mnohem víc než jste mi řekli nahlas!

 

Mohu sebou přivézt kamaráda/přítele?

Zaprvé, hypnotická indukce je vážne nudná pro toho, kdo nemá byt v transu. A pak, cokoliv se děje dal, může byt příliš osobni, intimní vzpomínky. Klient může procházet silnými emocemi, katarzi, může byt dojaty. Pro přihlížejícího  může byt takový zážitek  rozrušující a nepříjemný. Z těchto důvodu nedoporučuji brát si někoho blízkého sebou. Vždycky mu pak můžete o svém sezeni vyprávet, aniž byste ho vystavovali nepříjemné situaci.

Mela jsem ale několik klientu, kteří trvali na tom, ze jejich blízky milovaný zůstane u jejich sezeni.  Ta sezeni pak byla velmi přínosná a léčiva pro oba přítomné.

 

Mohu si sezeni nahrát?

Velmi vítám, když si přinesete též vlastní nahrávací zařízeni. Sama nahrávám všechna sezeni s klientovým souhlasem. Nahrávku vám rada předám, při spirituální regresi je to samozřejmosti. Sezení jsou samozřejmě tajná, nikdy nezverejnuji identitu klienta. 

 

Zbavím se určíte svého problému?

Prilezitostne se stane, že k regresní terapii přijdou lide, kteří hledají jak se svému problému vyhnout, jak situaci přeskočit, v terapii se neúčastní, snaží se zamaskovat  co se dá. Nechtějí vzít zodpovědnost za své vlastní léčení a urputne se drží svých starých pověr a stížností. Doufají, že zázrak přijde z venku. S takovým přístupem se těžko pracuje.

 Ale když přijdete se záměrem nechat nepotřebné odejit, s vůli zkoumat, otevřenou mysli a srdcem, důvěrou v léčebny proces a troškou vytrvalosti, tak, o jé, určite zbavíte!

 

Je to bezpecne? Neotevre se mi neco dalsiho az od vas odejdu?

 Zpusobem jakym pracuji ja se to proste nestane a ano je to uplne bezpecne. Mluvim ale jen za sebe a za diplomovane absolventy me skoly Getting Better School, take kolegy z EARThSRTA a Past life Regression Academy, jejichz praci znam osobne a na vlastni kuzi.

 

Jak vybrat terapeuta? Muzete mi nekoho doporucit?

 Kdyz si potrebujete nechat vytrhnout zub nebo potrebujete operaci srdce, urcite si dobre vyhledate lekare, ktery je prave na to vyskolen, ma praxi a reputaci dobreho lekare. Urcite nepujdete na slozitou operaci  k nekomu jen proto ze je levnejsi, bydli blizko, ma spoustu klientu nebo prave pomohl vasi sestre.  

Regresni terapie je operace na energeticke urovni.

 Regresni terapie je remeslo jako jine, kdo ho provozuje ma za sebou urcite skoleni, pracuje podle urcitych stanov, dodrzuje stanovenou etiku a dal se vzdelava a roste profesne I osobne. Dela- li k tomu svou praci s laskou zodpovednosti a oddanosti budete s nim v bezpeci. V nasi dobe informatiky snadno nacitie energii cloveka podle fotky na webu, zpusobu jakym se na svych strankach vyjadruje. Zeptejte se million otazek na vsechno co vam dela ohledne vaseho leceni starosti, na jeho zpusob prace, kompetence, skoly. Najdete si vsechny informace tak jakobyste si kupovali nove auto nebo novy dum. Je to investice do vas samych, nespechejte, nechte se vest svou intuici.

 


 “Vedma mi rekla ze jsem neco zleho delala rukama v minuleho zivote, mam strach se tam podivat” “Medium mi reklo ze mam delat to a ono, tak nevim”

 Nejdrive gratuluji vsem vedmam, ktere se zneklidnujici informaci podanou klientovi podaji i moznosti reseni.  Dekuji vam.

 K regresni terapii mi casto prichazeji lide kterym nekdo neco rekl, coz je vylekalo tak ze nekolik mesicu napriklad nespali. Tak zacatek procesu leceni nebyl zrovna nejstastenejsi, ale pokud muzeme spolu pracovat urcite cokoliv s rukama bylo v minulem zivote muzete to vylecit. Zacneme prijemnou relaxaci, vizualizaci… jakou mate rada bravu?...

 Cokoliv vam kdokoliv rekne ze mate nebo nemate delat, vase vlastni intuice je sito, ktere vam propusti jen to co je pro vas. Schopnosti naladit se na jine komunikacni vibrace mame kazdy. Nase duse existuje v mnoha dimenzich a odtud prinasi informace at uz jsme si jich vedomi nebo je uplne prehlizime. Zeptejte se sve vlastni multidimenzionalni duse, jestli to co jste slyseli je pro vas ok, nebo ne. Jen se ji zeptejte, uvidite sami.

  

 

Comments